RU

Новий формат франшиз: Ready Business від Назарія Мельника – готовий бізнес p

25.08.2020, 12:16
Новий формат франшиз: Ready Business від Назарія Мельника – готовий бізнес - Фото

На правах спонсорства

У звичному розумінні франшиза – це готовий бізнес, який вимагає від набувача (він же клієнт або франчайзі) не тільки фінансових вкладень, а й серйозних витрат часу. У класичному вигляді проєкту продукт продається франчайзі самостійно. На ньому лежить повна відповідальність за одержуваний прибуток. Але тільки не в Ready Business. Назарій Мельник пропонує готовий бізнес, який кардинально відрізняється від знайомих франчайзингових схем. При цьому він приносить високий прибуток вже в перший день запуску. Але про все розберемо детальніше.

Нова схема франчайзингу – в чому унікальність Ready Business?

Ready Business – це компанія, яка спеціалізується на продажу готових бізнес-пакетів. Суть заробітку полягає в продажу затребуваних на ринку товарів. Але на відміну від класичної франшизи, в компанії Назарія Мельника вся відповідальність покладається на продавця. Тобто, Ready Business гарантує:

  1. Певний рівень доходу по кожному пакету;
  2. Організацію ефективної реклами сторінки, яку створюють спеціально під реалізацію обраного продукту;
  3. Пошук постачальника, налаштування співпраці з ним і виконання інших організаційних моментів.

У цьому й полягає унікальність цього проєкту. Купуючи готовий бізнес, клієнт отримує не просто можливість заробляти хороші гроші. Він отримує гарантію в конкретному щоденному прибутку.

Високий прибуток щодня – сьогодні це реально!

В Україні проєкт Назарія Мельника можна назвати справжньою сенсацією. Цей чоловік допоміг сотням людей стати успішніше, заможніше, впевненіше в собі. Ці слова легко перевірити. На Ютубі можна зустріти багато відео-кейсів від клієнтів Назарія, які не побоялися інвестувати в інноваційний проєкт і зуміли непогано заробити. Серед них відгуки відомого телеведучого Олександра Джусупова, підприємця Євгена Теплюка, Юрія Каменського й не тільки.

Скільки можна заробити на готовому бізнесі?

Зазвичай власники франшиз на питання «скільки можна заробити» відповідають, що все залежить від франшизи, прагнення та навичок покупця. Але у випадку з Ready Business все трохи інакше. Тут прибуток гарантований, заздалегідь розрахований та довгостроковий. Дохід залежить тільки від початкових вкладень. Вартість пакетів, умови роботи та гарантії можна прочитати на сайті проєкту Назарія. Там є коротке відео-привітання та форма зворотного зв’язку з менеджером компанії, якому можна поставити будь-які питання. На сайті можна ознайомитися з прикладом договору, який підписують при старті співпраці з компанією. Ready Business – це унікальний на українському ринку проєкт, який здатен приносити високий, стабільний, довгостроковий дохід, але при цьому не вимагає серйозних зусиль. Головне завдання власника готового бізнесу – оперативно реагувати на заявки клієнтів. Всім іншим займається команда експертів Ready Business.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини