«Нова Пошта» готова до Black Friday p

09.11.2018, 10:00
«Нова Пошта» готова до Black Friday - Фото

В усіх обласних та районних центрах усі відділення «Нова Пошта» працюватимуть навіть у неділю – 25 листопада

На правах реклами

Лідер експрес-доставки підготувався до найбільшого розпродажу року - Black Friday – компанія залучила додаткові ресурси для максимально швидкої доставки збільшеної кількості відправлень з інтернет-магазинів.

«Нова Пошта» постійно працює над тим, щоб у періоди пікових навантажень на службу експрес-доставки клієнти не відчули жодних незручностей – ні з відправками, ні з доставкою. Цього року на період розпродажу Black Friday, який відбудеться 22-23 листопада, «Нова Пошта» збільшує кількість кур’єрів, що обслуговуватимуть замовлення клієнтів в адресній доставці, та автомобілів, а також залучає додатковий персонал у відділення та термінали.

Зокрема, до співробітників фронт-офісу – кур’єрів, працівників відділень та терміналів - приєднається кілька сотень людей, що допоможуть забирати, сортувати та доставляти посилки і обслуговувати клієнтів. Колективи відділень та терміналів будуть підкріплені мобільними бригадами, які виїжджатимуть на відділення з найбільшим навантаженням.

В усіх обласних та районних центрах усі відділення* «Нова Пошта» працюватимуть навіть у неділю – 25 листопада, щоб максимально швидко доставити всі відправлення клієнтів. Відправки посилок та вантажів відбудуться у неділю. Графік роботи зручного відділення можна подивитися на сайті «Нова Пошта»: https://novaposhta.ua/timetable. Кур’єри також будуть працювати в неділю.

«Ми підготувалися до навантажень заздалегідь. Автомобілі надійні, кур’єри навчені, персонал у відділеннях готовий до будь-яких несподіванок – замовляйте за найбільшими знижками року в Україні чи за кордоном – зробимо все можливе, щоб доставити якнайшвидше», - резюмує Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

Компанія постійно розширює мережу – відкриває понад 40 відділень на місяць, щоб клієнтам було зручно отримувати і відправляти вантажі та посилки, підвищує надійність доставки – вона вже сягає 99%, будує інноваційні термінали, що збільшують швидкість сортування відправлень, а отже - і швидкість доставки. І клієнтам подобаються наші нововведення - 7 клієнтів з 10 готові рекомендувати нас - це найвищий показник індексу лояльності (NPS) на ринку експрес-доставки.

*крім відділень, які знаходяться на майданчиках, які не працюють у вихідні.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев