RU

Нова акція від "Фори" вчить дітей дбайливого ставлення до навколишнього середовища p

07.04.2021, 17:20
Нова акція від

На правах реклами

Слоган мережі магазинів "Фора" — "Піклування в дії", і мова не лише  про людей, а й про природу. Як змалку привчати дітей дбати про  навколишнє середовище? Найефективніший спосіб — через гру. Саме тому в "Форі" запустили соціально-екологічний проєкт "Джойки" — гру в мобільному додатку з доповненою реальністю. 

Хто такі Джойки і як вони допомагають природі?

Joykis, або Джойки — це маленькі, невидимі неозброєним оком істоти, які живуть навколо нас і піклуються про нашу планету. Діти можуть побачити їх, використовуючи безкоштовний мобільний додаток JOYKIS.

Є чотири команди Джойок: лісові, водні, повітряні й міські персонажі. Кожна команда відповідає за чистоту довкілля у своєму середовищі. Знайомлячись із Джойками, діти вчаться дбайливо ставитися до довкілля, зокрема не смітити на природі й правильно сортувати сміття вдома. Для повної колекції потрібно зібрати 24 картки. 

Щоб розпочати знайомство з Джойками, потрібно:

  • зробити покупки в мережі "Фора" на суму від 99 грн;
  • отримати сашет із карткою, що оживає;
  • збирати картки в одному альбомі та "оживляти" екогероїв за допомогою додатку JOYKIS у Google Play або App Store: новий герой — нова гра у доповненій реальності, яка вчить сортувати сміття.

Окрім того, що гра вчить дітей сортування, у неї є і глобальна мета — озеленити планету. Наприкінці кожної гри Джойка видає дитині певну кількість насіння, яке можна витратити на озеленення довкілля. За зібране у грі віртуальне насіння мережа "Фора" висадить справжні дерева після закінчення акції.

Гра розрахована передусім на дітей 3-8 років та їхніх батьків. І звісно, на всіх небайдужих до стану навколишнього середовища, хто хоче допомогти озеленити міста в такій ігровій формі.

Акція триватиме з 1 квітня до 23 травня 2021 року. Більше дізнавайтеся на офіційному сайті компанії, сторінках "Фори" у Facebook та Instagram.

"Фора" — мережа продуктових магазинів, яка успішно працює на ринку України з 2002 року. Мережа складається з понад 265 магазинів, які розташовані переважно в Києві та Київській області, а також у Чернігівській, Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Сумській областях. З 2020 року "Фора" розвиває інтернет-магазин shop.fora.ua

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини