RU

Номер 800 – навіщо він потрібен вашому бізнесу і як його підключити p

18.11.2020, 13:35
Номер 800 – навіщо він потрібен вашому бізнесу і як його підключити - Фото

На правах спонсорства

На що звертає увагу клієнт, який хоче зв'язатися з вашою компанією? Йому включають автоматичний інформатор? Або ж він потрапляє на співробітників відділу продажів? А може його пов'язують відразу з менеджером фірми?

Ні, на ваш телефонний номер! Красиві поєднання цифр не тільки краще запам'ятовуються, але і підкреслюють статус вашої компанії. Так ви зможете відразу продемонструвати клієнту своє шанобливе ставлення.

Номери, при дзвінках на які не знімають гроші у абонента, називаються toll-free номерами (або просто номера 800). Платити за телефонний зв'язок в таких випадках доводиться приймаючій стороні. Але це не так критично, особливо, якщо поглянути на переваги даного методу:

  • Можливість вийти на нові ринки. Це не мобільний номер, прив'язаний до якогось регіону або номер міста. Це телефон, на який можна зателефонувати з будь-якої точки нашої країни. І, головне, абсолютно безкоштовно. Клієнти будуть знати, що зв'язатися з вашою компанією дуже легко.
  • Зручність. Телефонуючому  не потрібно буде хвилюватися про вартість дзвінка. А це означає, що ви зможете продуктивніше обговорити з ним товар або послугу. Люди будуть бачити, що ви відкриті до зворотного зв'язку.
  • Повага. Номер 800 – це в першу чергу статус, який дуже важливий в діловій сфері. Клієнти будуть знати, що у вас серйозна фірма, а не просто маленька компанія. Це можна вважати своєрідною рекламою вашої організації.

До останнього часу підключити номер 800 могли лише обрані. Якщо у фірми було багато колл-центрів і грошей, тільки тоді вона могла собі це дозволити. Зараз все простіше. Навіть два співробітника, які працюють з дому, зможуть приймати вхідні дзвінки. І налаштувати номер ви зможете всього за кілька хвилин.

Сервіс телефонії Zadarma надав всім фірмам можливість безкоштовно підключити номер 800. Більш того, за це не буде стягуватися абонентська плата. Потрібно буде лише оплачувати вхідні дзвінки клієнтів. До речі, приймати їх можна навіть з комп'ютера.

Даний сервіс став популярним завдяки своїй хмарній  АТС. Він самостійно направить дзвінок туди, куди потрібно.

А для тих, хто шукає ще більше вигоди в бізнесі, існують тарифні пакети для дзвінків всередині України. У них вже включені всі додаткові можливості, розширені функції АТС, а також створений віртуальний номер, щоб приймати дзвінки було зручніше з будь-яких пристроїв.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини