Не відмовимось від реформ вільного ринку - Порошенко p

30.01.2019, 17:04
Не відмовимось від реформ вільного ринку - Порошенко - Фото

Оргкомітет Українського дому в Давосі підбив підсумки на прес-конференції в «Інтерфакс-Україна» 30 січня

На правах реклами

«Можна зробити три головні висновки. Перше: Український дім у Давосі створив потужний інвестиційний бренд. Друге: він відкрив вікно для іноземців — наших спонсорів. Третє, і найголовніше: він створив позитивний образ України як країни інновацій, креативності та великих можливостей», — зазначила виконавчий директор Українського дому в Давосі Алекса Чопівська.

На закритій зустрічі Національної інвестиційної ради під керівництвом Петра Порошенка та за участі керівників міжнародних організацій інвестори схвалили програму реформ уряду та підтвердили намір інвестувати в Україну, анонсувавши угоди на $370 млн.

«Ми будемо дотримуватись курсу реформ, і я, як президент, зроблю все можливе, аби цей прогрес був незворотнім, — зазначив Порошенко. — Ми хочемо побудувати здорову економіку західного типу, що базується на малих та середніх підприємствах. Ми не хочемо повертатись до економіки радянського типу».

ЄБРР та норвезька NBT підписали меморандум про фінансування у розмірі €350 млн. NBT планує вкласти $1,5 млрд протягом 5 років у будівництво на півдні України вітрових електростанцій на 250 МВт. Horizon Capital повідомила про новий фонд у розмірі $200 млн для підтримки українських проектів.

«Україна залишає олігархічний пострадянський простір та грає за світовими правилами», — сказав Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Урядова агенція з залучення інвестицій провела серію дискусій, які модераторував голова UkraineInvest Даніель Білак, а також бесіду за участі Віталія та Володимира Кличків.

«Я — охоронець для кожного інвестора. Для всіх, хто вкладає кошти у наше місто», — зазначив київський міський голова.

В окремі дні Український дім мав понад 1500 відвідувачів, а загальна кількість гостей перевищила 9 тисяч (минулорічний результат — 5 тисяч).

Співорганізатори Українського дому в Давосі — UVCA, Western NIS Enterprise Fund, Фонд Віктора Пінчука та Horizon Capital. Золотий спонсор — Temerty Foundation, панельні спонсори — Благодійний фонд Богдана Гаврилишина, Business 100, EBS, Effective Investments LLC, First Generation Capital, Hillmont Partners, ICU, IT Ukraine Association, TA Ventures, TIU Canada та UFUTURE Investment Group. Український дім у Давосі підтримують UkraineInvest, Національна інвестиційна рада, Світовий конгрес українців, Аспен Інститут, Аспен Інститут Київ і Атлантична рада США.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев