Названі найуспішніші алкогольні бренди України p

14.06.2019, 11:25
Названі найуспішніші алкогольні бренди України - Фото

На правах реклами

Британське видання Drinks International презентувало щорічний рейтинг найпопулярніших алкогольних брендів – The Millionaires Club. Серед них два горілчаних бренди Bayadera Group – HLIBNY DAR і КОZАЦЬКА РАDА.

Лідер українського ринку бренд HLIBNY DAR знову серед світових гігантів. Щороку марка показує збільшення обсягів продажу і займає ТОП позицію у першій п’ятірці. HLIBNY DAR є флагманом як українського, так і світового горілчаного виробництва нарівні з такими брендами як Smirnoff та ABSOLUT. У 2018 році HLIBNY DAR продемонстрував зростання продажів у світі на 5%, в першу чергу, за рахунок експорту. Вже цього року заплановане зростання продажів завдяки ринкам Казахстану, Польщі і США.

 «В той же час мужнiй бренд КОZАЦЬКА РАDА визнаний найперспективнiшим – 25% приросту в 2018 році забезпечили бренду місце у списку найбільш швидкозростаючих у світі», – зазначає Drinks International. Саме тому видання другий рік поспіль вносить КОZАЦЬКА РАDА в окремий рейтинг перспектив.

Популярність та довіра до брендів Bayadera Group народжується завдяки високоякісному виробництву на новітньому заводі в Черкасах та злагодженій роботі команди.

В планах холдингу – збільшити обсяги продажів горілки HLIBNY DAR за рахунок розвитку нових експортних напрямків та наростити продажі КОZАЦЬКА РАDА на вітчизняному ринку.

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?