Найбільший за рік розпродаж товарів на Kasta - Black Friday p

19.11.2018, 10:24
Найбільший за рік розпродаж товарів на Kasta - Black Friday - Фото

На правах реклами

Маркетплейс Kasta оголошує старт грандіозного розпродажу «Black Friday 2018» на 4 дні раніше! У період з 19 по 23 листопада кожен клієнт Kasta.ua зможе зробити покупку зі знижкою, отримавши приємну економію буквально на всьому.

Black Friday - відносно нова традиція, яка стрімко набирає популярність в Україні. Компанія Kasta протягом 6 років проводить великий розпродаж в кінці листопада, підкріплюючи її іншими зручними сервісами онлайн-шопінгу.

Експерти Kasta підкреслюють, що на сьогоднішній день основне завдання маркетплейсу - не тільки показати переваги покупок в Інтернеті, а й зберегти суть щорічної акції - максимально високі і чесні знижки. Проект «Black Friday 2018» пропонує найкращі ціни на великі групи товарів, які були відібрані після ретельного моніторингу клієнтських переваг. Відділ аналітики Kasta протягом року збирав «лайки» клієнтів і формував звіти про затребуваність тих чи інших категорій. Детальна статистика стала основою для роботи відділу закупівель, який спеціально для Black Friday залучив понад 800 постачальників таких іменитих брендів, як Zara, Adidas, Nike, Bershka, New Balance, Michael Kors, Richmond, Carters, Tommy Hilfiger, Victoria's Secret, Reebok, Mango , Chicco, Stradivarius, Massimo Dutti, Armani, Reima.

Величезний асортимент і чесні знижки - не єдиний аргумент в користь покупок на Kasta.ua з 19 по 23 листопада. Компанія дбає про клієнтів і пропонує додаткові сервіси, які зроблять шопінг ще зручніше:

1. Доступна підписка на улюблені бренди. Заповнивши просту форму, потенційний покупець першим дізнається про знижки та умови акції.

2. Оскільки 70% клієнтів Kasta використовують для покупок смартфон, встановлюйте мобільні додатки принесе додаткові бонуси. Розпродажі тут будуть починатися на 15 хвилин раніше, ніж на офіційному сайті, а товари коштувати на 1% дешевше.

3. Розраховуючись банківською картою платіжної системи Visa, покупці отримують додатково 5% знижки на всі товари і 20% знижки за кожну п'яту покупку на сайті.

4. Зверніть увагу, що знижки сумуються, отже, оплачуючи покупку картою в додатку клієнт отримує знижку в 6% або 21%.

5. Товари можна оглянути і примірити в одному з 97 пунктів KastaPost, які знаходяться по всій Україні.

6. При поверненні речей клієнт отримує свої гроші назад на карту протягом декількох хвилин.

Kasta бачить своєю місією постійне вдосконалення сервісу онлайн-шопінгу, підвищення його безпеки, прозорості та економічності. Проект Black Friday на Kasta прекрасно вписується в місію компанії, дозволяючи клієнтам робити максимально вигідні покупки, а постачальникам - збільшувати обсяги продажів.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса