RU

Навіть у найкращі часи потрібно працювати – Юрій Бабаєв, РАДАБАНК p

10.11.2020, 09:00
Навіть у найкращі часи потрібно працювати – Юрій Бабаєв, РАДАБАНК - Фото

На правах спонсорства

АТ "АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "РАДАБАНК"  заснований у 1993 році і працює на ринку як універсальний банк. Стратегія Банку спрямована на розвиток бізнесу, а основне завдання — передбачити потреби клієнтів в майбутньому і максимально оперативно вирішувати виникаючі поточні питання сьогодні.

Юрій Бабаєв, заступник голови правління РАДАБАНК зазначає, що Банк йде в ногу з часом і є одним з перших в Україні, хто запровадив BankID як банк-ідентифікатор, а також бере участь у проекті USAID "Трансформація фінансового сектору".

Про сервіс

РАДАБАНК розвиває RB24 — канал дистанційного обслуговування клієнтів і розширює його функціонал, наприклад, для користувачів програми "Електронний гаманець" і "IT Card", пакету послуг "RADAcard" стала можлива активація нарахування відсотків на залишок. Для власників елітних карток РАДАБАНК Банк пропонує страхування на лікування захворювання на коронавірус. Разом з оформленням преміальної картки РАДАБАНК, крім всіх інших переваг користування карткою, клієнт отримує страховий поліс для виїжджаючих за кордон, в якому вже передбачено страхування від CОVID-19. Що дає поліс. "Перше: якщо у клієнта є підозра на захворювання, він може пройти тестування на CОVID-19; друге: при позитивному результаті клієнт отримує лікування протягом 14 днів; третє: ми відшкодовуємо витрати на дострокове повернення в Україну з дозволу лікарів; четверте: поліс передбачає компенсацію на проїзд будь-яким транспортом або літаком, якщо клієнт не зміг повернутися в термін за станом здоров'я. Піклуючись про клієнтів, ми все ж вважаємо за краще, щоб вони були здорові", — зазначає Юрій Бабаєв.

Про монети і метали

РАДАБАНК є першим в Україні офіційними постачальниками ексклюзивних пам'ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, також продає оригінальні монети Польського монетного двору, має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. А ще РАДАБАНК входить в трійку офіційних дистриб'юторів НБУ і є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам'ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України. Усі монети, що сподобалися, можна замовити прямо на сайті РАДАБАНК. До речі, у відділеннях вже доступні унікальні монети з символом 2021 року.

Про соціальну відповідальність

РАДАБАНК вважає своїм обов'язком підтримувати заходи з проведення фінансової грамотності населення: він є інформаційним партнером студентського гранту на навчання в рамках соціального проекту "Scholarship в Україні" з січня 2020 р .; РАДАБАНК уклав договір з Університетом митної справи та фінансів про виконання науково-дослідних робіт з валідації моделей оцінки ризиків. РАДАБАНК стикнувся з тим, що значно зросла кількість випадків, коли клієнти самі передають конфіденційну інформацію шахраям і в результаті стають їх жертвами і брав участь у всеукраїнській інформаційній компанії з підвищення знань про безпечні платежі, ініційованих НБУ, — #ШахрайГудбай.

"Ми намагаємося донести клієнтам основні правила: будьте гранично уважні й повідомляйте банку про всі підозрілі дзвінки й повідомлення, зателефонувавши за номером, вказаним на зворотному боці платіжної картки, а не за номером, який, скажімо, прийшов в sms. Тільки разом ми попередимо спроби онлайн-шахрайства, захистимо особисту інформацію та гроші", — звертає увагу Юрій Бабаєв.

Найближчим часом одним з ключових пріоритетів РАДАБАНК буде робота з кредитним портфелем і клієнтами, зокрема, з тими позичальниками, які користується кредитними канікулами. Також РАДАБАНК очікує відновлення попиту на депозити, і закликає клієнтів відкривати їх уже сьогодні. Фахівці РАДАБАНК здійснять ряд доробок в RB24, які допоможуть клієнтам вирішувати фінансові питання дистанційно. Також РАДАБАНК трансформує мережу, сконцентрується на поліпшенні сервісу, розробці та впровадженні нових продуктів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини