На ринку інвестицій доступні облігації Групи "ТАС" p

29.09.2020, 09:30
На ринку інвестицій доступні облігації Групи

На правах спонсорства

Відтепер на ринку доступні нові можливості інвестування — ТАСКОМБАНК пропонує своїм клієнтам інвестувати у підприємства потужної фінансово-промислової Групи "ТАС" та нарощувати свій капітал.

Як інноваційна компанія, Група "ТАС" веде свій бізнес відповідно до сучасних світових стандартів, забезпечуючи високі норми прибутковості акціонерного капіталу, сприяючи розвитку ринків, на яких вона присутня, та задовольняючи потреби клієнтів. Клієнти ТАСКОМБАНКУ мають привілеї –можливість вигідно інвестувати в облігації компаній Групи "ТАС" та примножувати свій капітал.

Також ТАСКОМБАНК спільно за Interactive Brokers розширюють межі інвестування, пропонуючи клієнтам Private banking стати учасниками світового фондового ринку та отримати можливість інвестувати в акції міжнародних емітентів. Відтепер купити акції міжнародних компаній та стати міжнародним інвестором стало легше.

"Уся наша діяльність спрямована на те, щоб подбати про капітал клієнтів: зберегти та примножити, — коментує Олег Поляк, Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ. – Ми розуміємо, що сьогодні  наші клієнти потребують більш прибуткових інструментів ніж депозити чи покупка ОВДП, тому ми пропонуємо нові інструменти з привабливою дохідністю. Інвестуючи у підприємства Групи "ТАС", клієнти формують свій інвестиційний портфель в залежності від цілей та збільшують свої статки".

Долучайтесь до інвестиційної діяльності та інвестуйте разом із надійним партнером — ТАСКОМБАНКОМ.

АТ "ТАСКОМБАНК" — універсальний комерційний банк, що є частиною Групи "ТАС" — однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. За розміром активів  Банк входить до ТОП-20 найбільших банків країни та має статус системного банку. У 2020 році ТАСКОМБАНК успішно пройшов процедуру рейтингування міжнародним рейтинговим агентством Moody’s Investors Service, за підсумками якого агентство присвоїло Банку рейтинги на рівні суверенного рейтингу України. Рейтинг національного РА "Кредит Рейтинг" 03.09.2020 підтверджено на рівні uaAAA з прогнозом "Стабільний". ТАСКОМБАНК успішно розвиває роздрібний бізнес, малий та середній бізнес та електронну комерцію. Залишається одним із лідерів у роботі з корпоративними клієнтами. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского