На ринку Азії з’явилася карта для платежів за кордоном від Wirex p

26.11.2019, 08:30
На ринку Азії з’явилася карта для платежів за кордоном від Wirex - Фото

Карта діє в АТР з листопада цього року.

На правах реклами

Перша тревел-карта від фінтех-компанії Wirex, яка поєднує традиційну та цифрову валюту, діє на території Азіатсько-Тихоокеанського регіону з листопада цього року. 

Wirex Travel Card розширить можливості розрахунків традиційними та цифровими валютами, а також спростить транзакції під час подорожей. Користувачі у Сингапурі, Тайвані, Гонконзі, Південній Кореї, Австралії, Новій Зеландії, Тайланді та на Філіппінах зможуть:

  • конвертувати кошти у фіатних і цифрових валютах за вигідним курсом;

  • розраховуватися у 54 мільйонах торговельних точках по всьому світу;

  • знімати кошти у банкоматах без комісій;

  • отримувати до 1,5% криптобеку від усіх покупок в офлайн-магазинах. 

Для клієнтів тревел-карти буде доступна конвертація у 19 цифрових і фіатних валютах, що дозволить користувачам не втрачати додаткових грошей під час валютних обмінів. Також для користувачів мультивалютних тревел-карт відсутня комісія за ведення рахунку.

Wirex Travel Card не прив’язана до жодної з валют, завдяки чому користувачі зможуть налаштовувати пріоритетні валюти в додатку та без зайвих конвертацій розплачуватися у валютах тих країн, в яких перебувають. 

Wirex Travel Сard – це розширена версія послуг, які пропонує компанія, та зручний помічник у подорожах. Співзасновник і CEO Wirex Павло Матвєєв зазначив: «Ми стали свідками сплеску попиту на гібридні фіатні та цифрові банківські альтернативи в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Люди потребують платежів майбутнього, які дозволять їм відкрити цінність різних валют», – додав Павло. – «Еволюція пропозиції Wirex в АТР є більш ніж лише наступним етапом стратегії зростання платформи; це реальний приклад нашої місії об’єднати традиційні та цифрові екосистеми на одній платформі безмежних платежів».

11 листопада користувачі могли протестувати можливості Wirex Travel Card під час глобальної події у галузі фінтеху Singapore Fintech Festival. 


Wirex – британська фінтех-компанія з R&D центром у Києві, яка допомагає користувачам по всьому світу розраховуватися цифровими (криптовалютами) та звичайними валютами за допомогою додатку та картки Visa. 

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить