МВА 2020: визнана світом британська бізнес-освіта в Україні p

15.11.2019, 08:00
МВА 2020: визнана світом британська бізнес-освіта в Україні - Фото

На правах реклами

Единбурзька бізнес-школа вже 10 років пропонує навчання для топ-менеджерів та управлінців за британською програмою MBA в Україні. Це єдина програма з кампусом у Києві, студенти якої вивчають управлінські дисципліни за міжнародними матеріалами, а випускники — отримують визнаний в усьому світі диплом та ступінь MBA Единбурзької бізнес-школи університету Heriot-Watt (Велика Британія).

Студенти Единбурзької бізнес-школи отримують бізнес-освіту в понад 150 країнах. В Україні бізнес-школа підготувала та випустила понад 200 менеджерів вищої ланки, які розвивають та масштабують власні бізнеси або працюють в глобальних корпораціях, в тому числі за кордоном. 

Однією з ключових переваг навчання є формування інтегрованого “погляду зверхуна всі процеси компанії. Кожний курс є повноцінною програмою та розкриває розуміння предмету на всіх рівнях управління: індивідуальному, командному та організаційному, поєднуючи інформацію щодо втілення стратегічних цілей та тактичних кроків. Саме тому однією з умов прийому на програму є наявність не менше 3-ох років управлінського досвіду.

Студенти вивчають такі актуальні предмети в сфері управління та менеджменту: Стратегічний маркетинг, Економіка для бізнес-цілей, Організаційна поведінка, Управління проектами, Управління людськими ресурсами,  Переговори, Лідерство, Фінансові рішення для управлінців, Стратегічне планування.

«Бізнес-освіта – це про цінності та готовність брати велику відповідальність за себе, бізнес, індустрію чи навіть цілу країну. МВА програми бізнес-школи дають розуміння та інструментарій, що допомагає рухатись далі у напрямку, який обирає сам топ-менеджер», – зазначає Наталія Кривда, академічна директорка програм Единбурзької бізнес-школи на платформі House of Knowledge в Україні.

Навчання також передбачає індивідуальний навчальний трек і зручний графік. У співпраці з кожним студентом формується комфортна послідовність курсів та швидкість проходження програми. Графік дозволяє поєднувати навчання з роботою, навіть у разі проживання в іншому місті або поза межами України. 

Для отримання ступеню МBA необхідно опанувати 9 курсів. Після успішного проходження кожного курсу та складання іспиту надається відповідний сертифікат бізнес-школи. Після 3 курсів - міжнародний сертифікат бізнес-адміністрування, після 6 – диплом у сфері бізнес-адміністрування. 

Сьогодні програма МВА Единбурзької бізнес-школи в Україні представлена на платформі міжнародних освітніх проектів House of Knowledge

Також є можливість поставити питання тьюторам, відчути атмосферу навчання та дізнатися більше про програму МBA у Києві на відкритій GRAND MBA PRESENTATION "Моделюй власний бізнес: інструменти розвитку компанії" 23 листопада 2019 року. Реєстрація відкрита. 

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса