RU

Мов щойно від кравця: як одягти колектив у спецодяг і не прогадати p

25.06.2020, 12:48
Мов щойно від кравця: як одягти колектив у спецодяг і не прогадати - Фото

На правах спонсорства

Український ринок спецодягу росте випереджальними темпами. Розвиток економіки, поява все нових компаній, специфіка роботи яких передбачає носіння працівниками спеціального одягу, сприяють динамічному розвитку сегмента.

З одного боку, це необхідність. Навряд чи можна представити людей робочих професій без спеціальної уніформи. Та й у відповідності з трудовим законодавством, у деяких випадках роботодавець зобов'язаний забезпечити придбання, комплектування, видачу засобів індивідуального захисту, включаючи спецодяг.

З іншого боку, спецодяг надає корпоративний стиль усьому колективу. Якщо говорити про сферу послуг, то фірмова відмінність в одязі дозволяє підвищити впізнаваність бренду. І тут вже мова йде про конкурентну перевагу.

Це той випадок, коли можна з упевненістю сказати: одяг прикрашає людину, вірніше, фірму або компанію. Безумовно, здобувач на вакансію обов'язково зверне увагу на таку деталь, як надання корпоративної уніформи. А якщо під рукою завжди буде чиста й акуратна форма – це, без сумніву, підвищить лояльність співробітника.

Сьогодні знайти виробника, або продавця спецодягу не складно – ринок досить насичений. Власники, не замислюючись, викладають кругленькі суми, щоб одягти колектив у новенькі спецівки. І до пори до часу комбінезони, куртки, халати тішать око. (Хоча хто поручиться, що ви придбали спецодяг, відповідний до всіх стандартів?)

Питання виникають пізніше, адже за одягом також потрібний догляд. Не будь-який власник готовий до цього головного болю. Розраховувати на те, що самі працівники візьмуть на себе цей клопіт, не доводиться. У будь-якому разі, стежити за казенним одягом на належному рівні навряд чи хтось стане. Не говорячи про проблему зберігання.

Питання, на чиї плечі перекласти цей вантаж забезпечення колективу спецодягом і догляду за ним, актуальний. Проте, на ринок виходять компанії, готові запропонувати свої послуги.

Озброївшись передовими технологіями й світовим досвідом, компанія Еффітекс (Effetex) не перший рік, що називається, «під ключ» працює зі своїми клієнтами, серед яких Нова пошта, броварники Карлсберга, перевалка Евері, It-Інженери Аякс, елеватори Кернел, десятки СТО.

Сьогодні Еффітекс – не лише надання спецодягу в оренду, але пов'язаний із цим повний комплекс послуг. Віддати цей бізнес-процес на аутсорсинг простіше, ніж самому займатися подібними питаннями, – стверджують клієнти компанії.

Насамперед, співробітники клієнта одержують необхідну кількість погоджених комплектів одягу. Кожна одиниця одягу передається конкретному співробітникові й прив’язується до нього в системі обліку.

Природньо, спецодяг, який в основному шиється на партнерських фабриках під контролем представників компанії, найвищої якості. Він виготовляється зі спеціальних тканин європейських виробників, які витримують більш 100 циклів промислового прання й сушіння. Але для великих клієнтів можуть бути розроблені й пошиті індивідуальні колекції.

Не секрет, що одяг згодом втрачає «парадний» вигляд, зокрема, вимагає прання й лагодження. Фахівці Еффітекс приділили цьому питанню особливу увага, впровадивши концепцію модульної пральні, що дозволяє оптимально настроїти процес прання робочого спецодягу під різні типи матеріалів і забруднень із використанням екологічних європейських миючих засобів.

Саме собою зрозуміло, компанія бере на себе лагодження спецодягу (латки, ремонт швів, блискавок входять у комплекс послуг), а також, по мірі необхідності, заміну по зношуванню.

Що важливо, кожному співробітникові надається індивідуальна шафка для зберігання чистого запасного комплекту. До того ж забезпечується постійна підтримка онлайн співробітника або відповідальної особи через особистий кабінет або веб-додаток.

Також до дрібниць продумані питання зберігання стоку для ротації й логістики: спецодяг зберігається на складі компанії, яка використовується при ротації. Не варто говорити, що кур'єри компанії подбають про доставку чистого одягу на заміну, розклавши його акуратно по індивідуальних шафках.

Щоб не виникало додаткових питань, компанія веде облік спецодягу в електронному вигляді на базі технології радіочастотної ідентифікації (RFID). При цьому кожна одиниця одягу оснащена відповідним чипом.

Таким чином, віддаючи цей бізнес-процес у руки професіоналів, власникам можна буде зітхнути з полегшенням. Адже співробітники компаній будуть одягнені, мов щойно від кравця при мінімальних витратах часу, енергії й грошей.

Навіть у нинішніх нелегких умовах Еффітекс постійно розширює свій клієнтський портфель. Зокрема, вже сьогодні перебуває в активній стадії переговорів з роздрібними мережами супермаркетів. Компанія готова до відновлення ділової активності, з тим, щоб надати комплекс відповідних послуг нинішнім і потенційним клієнтам на найвищому рівні.

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини