Moneyveo увійшла до топу 25 інноваційних компаній України p

10.11.2020, 08:30
Moneyveo увійшла до топу 25 інноваційних компаній України - Фото

На правах спонсорства

За місця у цьому рейтингу змагались як вітчизняні, так і міжнародні компанії, які активно впроваджують інновації в Україні.

Наявність інноваційних планів на майбутнє, успішно реалізовані інновації у виробничих технологіях, продукції або послугах, що надаються, роль компанії в житті країни, обсяг інвестицій, вкладених в інноваційні проєкти тощо  — ось короткий перелік критеріїв, за якими формувався топ 25 інноваційних компаній України.

Цьогоріч у рейтинг, окрім Moneyveo, увійшли такі компанії, як Microsoft, Philips, LG, "Київстар", WOG тощо. Редакція "Власть денег" підкреслює, що при складанні переліку використовувала дані з відкритих джерел, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів та прагнула представити широкий галузевий спектр, підкреслити досягнуті позитивні результати.

"Нам приємно, що другий рік поспіль діяльність Moneyveo відзначається організаторами рейтингу. Інновації для нас  — це не тільки автоматизація, робота з онлайн-каналами, інші digital-продукти та інструменти. Це  — своєрідна бізнес-культура та образ мислення, це особлива система цінностей. Ми перші в Україні запустили онлайн-кредитування. А в 2020 році вже нараховуємо 5 продуктів в кредитному портфелі. І з кожним роком ми тільки прискорюємось. Наприклад, протягом 2017-2019 років ми реалізували 20 продуктових фіч. А лише за 2020 рік  — більше 15. Тому далі  — тільки розвиток та масштабування",  — розповіла CEO Moneyveo Альона Андронікова.

Moneyveo  — продуктова fintech-компанія повного циклу: від лідогенерації з онлайн — і офлайн-майданчиків до комплексного обслуговування кредитного портфеля. Завдяки digital-інструментам процедура отримання кредиту в Moneyveo займає до 8 хвилин. У компанії реалізовані такі рішення, як:

  • автоматизація побудови ризик-моделей;
  • Artificial intelligence в Image ID;
  • Автоматизація процедури андеррайтингу тощо.

До того ж одна із стратегічних цілей компанії  — розширення маркетспейсу продуктів. Якщо раніше Moneyveo була виключно В2С компанією, то останнім часом вона активно працює і над напрямком В2В2С. Він передбачає роботу з клієнтами компаній-партнерів з різних сфер бізнесу  — телеком і логістичних операторів, ритейлерів тощо. В компанії вже розроблено кілька інноваційних рішень для інтеграції з ритейлерами.

Нагадаємо, що Moneyveo 4 роки поспіль перемагає в номінаціях "Найкращий сервіс кредитування онлайн" (Українська народна премія), "Фінанси/Бізнес/IT" (бізнес-конкурс "Бренд року") та "Кращий сервіс онлайн-кредитування" (премія PaySpace Magazine Awards). Також на рахунку компанії нагороди "Вибір Року" і "Зірка Якості", срібло в категорії "Банківські, фінансові та страхові послуги" (Effie Awards Ukraine 2019) тощо.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса