RU

Менше стресу, більше грошей. Навіщо потрібна компанія з управління нерухомістю p

20.08.2020, 14:54
Менше стресу, більше грошей. Навіщо потрібна компанія з управління нерухомістю - Фото

На правах спонсорства

Що таке компанія з управління нерухомістю

Управління нерухомістю це нагляд адміністратора за майном від імені його власника. Власник платить менеджеру нерухомості за виконання щоденного управління. Менеджери нерухомості зазвичай використовуються для управління різноманітними об'єктами нерухомості, такими як квартири, будинки та комерційні будівлі. Закони, що регулюють управління майном, залежать від держави. Управління майном особливо вигідно власникам більше ніж одного майна та власникам, які живуть далеко від об’єктів, що їм належать.

Управління нерухомим майном

Нерухоме майно це будь-яка власність, яка приєднана до земельної ділянки, включаючи саму землю та будь-які будівлі, які на ній стоять. Управління нерухомим майном часто-густо стосується оренди нерухомості, включаючи квартири, будинки та комерційні будівлі. Компанія з управління нерухомістю діє від імені її власника, щоб забезпечити догляд за майном, ремонтом та орендою і принести максимальний прибуток.

Приклад управління нерухомістю

Миколі належить кілька житлових комплексів та будинків. У нього немає часу керувати, підтримувати та слідкувати за всіма своїми орендарями. Він наймає компанію з управління нерухомим майном, яка може взяти на себе всю відповідальність за результат. Відтепер орендарі здійснюватимуть платежі компанії з управління нерухомістю. Також вона буде вирішувати всі питання орендарів і проводити всі необхідні роботи по довіреному їй майну.

Управління комерційною нерухомістю

Управління комерційною власністю передбачає нагляд за промисловою та комерційною власністю від імені її господаря. До таких об’єктів належать офісні будівлі, торгові площі, складські приміщення тощо. Як і менеджери житлової нерухомості, менеджери комерційної нерухомості дбають про всі щоденні операції, несуть відповідальність за стан об'єктів та прийняття орендних платежів.

Основні переваги співпраці з компанією з управління нерухомістю:

Наймаючи компанію з управління нерухомістю, власник нерухомості повинен перевіряти відгуки клієнтів, дізнатися про досвід компанії та провести співбесіду, щоб переконатися, що вона добре йому підходить. 

Головні переваги компанії з управління нерухомістю Activitis 

Більше 80 000 м2 нерухомості пройшли через управління фахівців Activitis. Наша команда юристів, фінансистів, технічних фахівців і управлінців розробляє концепції керування, які підвищують капіталізацію об'єктів в 2.5 рази.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини