“Медікіт” запустила річну підписку на онлайн консультації лікарів p

18.04.2019, 10:00
“Медікіт” запустила річну підписку на онлайн консультації лікарів - Фото

Підписка надасть можливість клієнтам безлімітно спілкуватися з лікарями “Медікіт” протягом року та витрачати значно менше

На правах реклами

Медична комунікаційна платформа “Медікіт” 15 квітня 2019 року запустила можливість оформлення річної підписки на онлайн консультації лікарів.

“Медікіт” надає послугу онлайн консультацій з лікарями з кінця 2018 року. На сьогоднішній день на платформі зареєстровано більше 2 000 пацієнтів та близько 110 лікарів. Лікарі консультують пацієнтів щодня з 9:00 до 21:00. Вартість однієї онлайн консультації складає 150 грн.

Підписка надасть можливість клієнтам безлімітно спілкуватися з лікарями “Медікіт” протягом року та витрачати значно менше. Ціна річної підписки - всього 590 грн.

“Ми хочемо, щоб українці не займалися самолікуванням, не відкладали візит до лікаря, не шукали порад в Google, а зверталися за консультацією до професіоналів. Наша ціль - зробити спілкування пацієнтів з лікарем доступним: з будь-якого куточку світу за доступною ціною”, - прокоментував запуск нового продукту CEO компанії “Медікіт” Руслан Кравець.

Річна підписка на онлайн консультації лікарів може стати доступною альтернативою добровільному медичному страхуванню або доповненням до медичного поліса. “В Україні посилюється боротьба за хороші кадри. Ми подумали, що наш продукт може зробити привабливішим соціальний пакет. Онлайн консультації - це в першу чергу зручно. Пацієнт може звернутися до лікаря з будь-якого питання в зручний для себе час. Йому не потрібно попередньо записуватися на прийом і їхати в клініку, достатньо зайти на сайтmedikit.ua та звернутися зі своїми скаргами до наших лікарів онлайн”, - говорить Руслан Кравець.  

Оформити підписку можна в особистому кабінеті на сайті medikit.ua

Довідка: ТОВ “Медікіт” зареєстроване 12 січня 2018  року. Ідея створення стартапу належить екс-голові Національного банку України Валерії Гонтаревій. Засновниками компанії стали її син Антон Гонтарев та колишній бізнес-партнер Світлана Кириченко. Статутний капітал компанії складає 15 млн гривень. Партнери приймають в ньому участь на рівних правах - 50/50.Валерія Гонтарева обіймає посаду голови наглядової ради ТОВ “Медікіт”.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов