RU

Майже як в Apple. Цитрус відтворив традиції улюбленого бренду в Україні p

20.05.2021, 17:02
Майже як в Apple. Цитрус відтворив традиції улюбленого бренду в Україні - Фото

На правах реклами

Компанія Apple завжди надихала своїм дизайном. Він мінімалістичний і зрозумілий користувачам. Такий самий стиль перенесли і на офіційні Apple Shop, яких так не вистачало в Україні. Поки Цитрус у співпраці з Apple не подарував своїм улюбленим клієнтам частинку того самого Apple experience.

З 2013 року Цитрус має статус Authorised Reseller, тому не дивно, що для таких форматів Apple обрав саме цю компанію. Так в липні 2018 року в Одесі відкрився перший в Україні Apple Shop.

Але на цьому Apple не зупинився і почав запуск Apple Program на території всієї України. Зараз Apple Shop і Apple Zone (зменшені, але при цьому не менш вражаючі офіційні зони бренду) розташовані в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Миколаєві. І це далеко не межа!

На всіх Apple Program все продумано до дрібниць: всі продукти укладені в єдину екосистему, кожен гаджет можна покрутити в руках, протестувати і закохатися в нього прямо в магазині.

У Цитрусі зробили все можливе, щоб максимально відтворити офіційний Apple Store. Це відноситься не тільки до дизайну і наповнення магазинів, але і до обслуговування своїх клієнтів. Саме тому на всіх Apple Program працюють Apple Masters – офіційні представники бренду. Це кваліфіковані співробітники Цитруса, які регулярно проходять спеціальні тренінги від компанії Apple.

Вони допоможуть в будь-якому питанні, починаючи від вибору девайса і його налаштування і закінчуючи офіційним ремонтом гаджетів.

А з 20 по 23 травня у всіх Apple Shop і Apple Zone в Цитрусі, діє унікальна пропозиція – можливість купити продукцію улюбленого бренду з вигодою до 5500 гривень! Наприклад, iPhone 11 можна придбати за 19999 грн замість 24299 грн. Також встигніть прикупити оригінальні аксесуари зі знижкою до -30%.

Повний список адрес, а також повний список акцій можна знайти нижче:

Кожен, хто бажає отримати обслуговування Apple на вищому рівні, оцінить Apple Shop и Apple Zone. Не пропустіть можливість скористатись супер-пропозицією від Цитруса! Поспішайте порадувати себе новими та такими бажаними гаджетами и аксессуарами улюбленого бренду.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини