Маша Єфросиніна та Kasta.ua спільно презентують бренд Mashsh p

17.04.2019, 10:00
Маша Єфросиніна та Kasta.ua спільно презентують бренд Mashsh - Фото

Українська телеведуча Маша Єфросиніна разом з Kasta розпочали продаж нового бренду для дому та дозвілля. Ексклюзивно представленого на платформі Kasta

На правах реклами

Протягом багатьох років місія компанії Kasta полягає в тому, щоб завжди дивувати клієнтів, впроваджувати інновації і робити онлайн-шопінг більш швидким, зручним і дешевим. У цьому ключі компанія почала спільний проект з Машею Єфросініною, підтримавши її бренд Mashsh.

Надалі Kasta відповідатиме за просування бренду на ринку, збільшення його знання серед аудиторії, логістику і клієнтську підтримку. Цей крок став логічним продовженням прагнення компанії дивувати клієнтів, а також масштабної експертизи продажів і промотування брендів.

Рік тому Kasta змінила бізнес-модель - Flash Sales були замінені на модель маркетплейса. В результаті, було трансформовано сам користувацький досвід, що вплинуло на асортимент продукції на сайті - до вже існуючих акцій і розпродажів додалися сезонні колекції. Був удосконалений і інтерфейс магазину - додано пошук, систему фільтрів, можливість сортування і так далі.

Більше можливостей для успішних продажів отримали і партнери Kasta - тепер крім реалізації стоків вони можуть презентувати свої нові товари за повною ціною. У самій же категорії "Одяг та взуття" збільшилась кількість нових підкатегорій і товарів. Але команда Kasta й далі фокусується на категорії Fashion.

«Ми раді співпраці з Машею, хочемо показати і довести цим проектом, що Україна - це величезна країна, яка може створити свої H & M і Zara, а ми з командою Kasta все для цього робимо», - коментує старт продажів генеральний директор Kasta Андрій Логвин.

«Завдяки можливостям онлайн-платформи ми можемо успішно виводити на ринок нові бренди. Ми володіємо знанням переваг клієнтів в категорії Fashion, стали експертами з онлайн-маркетингу, використовуємо для просування тільки найефективніші інструменти. В результаті бренд може стати успішним буквально за лічені місяці», - розповідає маркетинг директор Kasta Наталія Назарчук.

“Я об’їздила всю Україну, спілкувалася з 20 тисячами жінок по всій країні. І не було випадку, щоб слухачки не питали мене про самооцінку. Тисячі разів мене питали: “як полюбити себе, що робити, щоб подобатися собі?” Я постійно відповідала: “Читайте книжки, дивіться кіно, отримуйте нові знання; не живіть з тим, кого не кохаєте; не дружіть з тими, хто вас використовує!” Так, це так і працює! Але ж і зовнішній вигляд теж дуже важливий для самооцінки. І одного разу в мене майнула думка: я можу допомогти цим жінкам! Допомогти їм бути красивими навіть наодинці з собою. Так з’явилася ідея створити бренд одягу для дозвілля. Не ексклюзивний, люксовий, для одиниць. А масовий, для всіх українок.”, - коментує старт продажів Маша Єфросиніна.

ДНК бренду Mashsh - це якісний і стильний одяг для кожної української жінки. Першу партію розробили провідні фахівці української легкої промисловості, використовуючи тільки натуральні тканини і кращу фурнітуру.

Головні переваги колекції - доступна цінова політика і універсальність. Адже кожний виріб добре поєднується з іншими, надаючи жінкам можливість швидко зібрати базовий гардероб одягу для дому та дозвілля. До того ж, пропозиція бренду поступово збільшується - колекція поповнюється хітами продажів і сезонним асортиментом, завдяки специфіці онлайн-продажів і аналітиці попиту.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?