Магазин додатків Huawei AppGallery у 2020: більше переваг користувачам і розробникам p

29.09.2020, 09:00
Магазин додатків Huawei AppGallery у 2020: більше переваг користувачам і розробникам - Фото

Huawei AppGallery ― один із провідних магазинів додатків, де можна швидко знайти і безпечно скачати глобальні та локальні додатки

На правах спонсорства

Ми вже звикли до зручності мобільних додатків. Щодня їхня кількість тільки зростає. Їх легко завантажувати і встановлювати через відповідні платформи. А ще вони значно полегшують наше життя, наприклад, під час замовлення таксі або пошуку фільму для перегляду.

Huawei AppGallery — один із провідних магазинів додатків, де можна швидко знайти і безпечно скачати глобальні та локальні додатки. А останнє оновлення платформи відкрило нові можливості як для користувачів, так і для розробників, які займаються її розвитком.

Інновації для розробників

Уже 1,8 млн глобальних розробників долучилися до Huawei AppGallery. Huawei відкриває їм доступ до передових технологій та інновацій, які вони можуть впроваджувати у власні продукти. Серед них — набір інструментів HMS Core для створення і тестування додатків та забезпечення кращого користувацького досвіду. Крім того, завдяки можливостям Huawei AppGallery розробники можуть вийти на глобальний ринок та здійснювати операції у регіонах.

Можливості для партнерів

Huawei співпрацює з низкою міжнародних партнерів для зміцнення екосистеми і розширення її можливостей. З початку 2020 року завдяки співпраці із Huawei понад 700 компаній вийшли на ринок Китаю.

Партнерство із Huawei допомагає їм досягти кращих бізнес-результатів. Так, провідний бренд навігаційних послуг TomTom збільшив відсоток завантажень додатка TomTom AmiGO. Цей показник зріс у 22 рази. Ще одним додатком компанії — TomTom Go Navigation — також активно користуються користувачі Huawei AppGallery у всьому світі. У 136 разів зросли завантаження Bolt, додатка для пошуку і замовлення транспорту. Авіакомпанія Emirates також розпочала співпрацю із Huawei, завдяки чому планує розширити послуги для своїх клієнтів — від планування подорожі до прибуття у пункт призначення.

Спільні лабораторії та сервісні центри Huawei

Huawei зміцнює зв’язки із розробниками і партнерами. Наразі компанія створює 3 глобальні лабораторії для розвитку екосистеми в Росії, Польщі та Німеччині. Тут глобальні розробники зможуть реалізовувати, тестувати і сертифікувати свої додатки перед фінальним випуском. Також Huawei побудує 5 глобальних сервісних центрів для розробників з доступом до можливостей локальних сервісів і платформ.

Найтрендовіші глобальні додатки

Екосистема Huawei продовжує зростати. Список глобальних додатків, доступних у Huawei AppGallery, постійно оновлюється. Наразі користувачам доступні провідні програми: Bolt, Deezer, TomTom Go Navigation, Telegram і мапи Here We Go. Поціновувачам якісного фотоконтенту сподобаються фоторедактори Vinci, Vimage, CutCut та інші. Також тут можна знайти ігри — World of Tanks Blitz, Days of Empire, Dragon Storm Fantasy тощо. А українські геймери ще й отримають подарунки та інші бонуси за їхнє встановлення.

Локальні додатки

Завдяки стратегії "Global + Local strategy" в Huawei AppGallery можна знайти будь-який контент. Особливу увагу компанія приділяє розвитку і розповсюдженню локальних додатків, серед яких й українські сервіси. Наразі в AppGallery доступні 400 додатків з України, серед яких Privat24, Нова Пошта, MEGOGO, EasyWay, Portmone, Дія, monobank, Prom.ua, Ощад 24/7 і Rozetka. Усі вони потрапили до переліку найпопулярніших українських додатків платформи за серпень 2020 року.

Також в AppGallery доступні й нішеві послуги від українських партнерів. Завдяки першому повністю інтегрованому додатку Radar Screen користувачі можуть проводити діагностику екрана і страхувати його від пошкоджень. У разі пошкодження екрана смартфона досить подати заявку на заміну через особистий кабінет або зателефонувати до цілодобової служби підтримки. Кур'єр сервісу забере розбитий гаджет і поверне його вже справним. Окрім того, компанія Radar Screen соціально орієнтована і організовує роботу з переробки пошкоджених екранів. Зіпсований екран також можна здати на переробку в сервісному центрі Huawei. Таким чином вирішуються питання зменшення кількості пластикових відходів, переробки небезпечного пластику та його вторинного використання.

Погодний додаток Rainviewer із України, але користується ним у всьому світі, зокрема в Європі. Незабаром Huawei планує запустити NFC-платежі завдяки партнерству з українським фінтехом EasyPay. Також у Huawei AppGallery можна знайти популярні українські додатки для онлайн-шопінгу: prom.ua, izi.ua, Allo тощо.

Щомісячна аудиторія Huawei AppGallery становить 490 млн активних користувачів у понад 170 країнах та регіонах, а кількість завантажень у платформі за перше півріччя 2020 року сягнула 261 млрд. В Україні кількість активних користувачів наразі становить 717 тисяч осіб на місяць.

Про компанію

Корпорація Huawei — світовий лідер в області інформаційно-комунікаційних технологій, постачальник смартфонів №1 згідно з даними Canalys за другий квартал 2020 року. Продукція компанії представлена в понад 170 країнах. Співробітниками з досліджень і розробок Huawei створено більше 70 000 продуктів і рішень. У компанії 16 дослідницьких центрів по всьому світу.

Про AppGallery

AppGallery — платформа компанії Huawei, яка входить у ТОП-3 найпопулярніших глобальних магазинів додатків. Вона охоплює понад 170 країн і аудиторію в понад 700 млн користувачів по всьому світу. Платформу AppGallery розвиває більш 1,8 млн розробників.

AppGallery також використовує сервіси для ефективної і безпечної роботи мобільних пристроїв. Детальніше про платформу можна дізнатися за посиланням. Більше про Huawei Mobile Services і екосистему Huawei можна дізнатися на спеціалізованому сайті.

Актуальні новини Huawei Consumer BG Ukraine доступні в офіційних джерелах:

Website Ukraine: http://consumer.huawei.com/ua/;

Website Global: http://consumer.huawei.com/en/;

Facebook Ukraine: https://www.facebook.com/HuaweimobileUA;

YouTube Ukraine: http://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceUA;

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileukraine/.

Гаряча лінія Huawei Consumer BG Ukraine: 0 800 50 88 33.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями