RU

LvivTech.City став переможцем European Property Awards 2020-2021 p

16.12.2020, 09:20
LvivTech.City став переможцем European Property Awards 2020-2021 - Фото

На правах спонсорства

Інноваційний парк LvivTech.City девелопера UDP став найкращим багатофункціональним девелоперським проєктом в Україні за версією міжнародної премії European Property Awards 2020-2021. Церемонія нагородження переможців цього року відбулась онлайн 11 грудня в Лондоні.

European Property Awards – найавторитетніша премія, експерти якої вже 25 років відзначають найкращі проєкти в області житлової і комерційної нерухомості в Європі.

"Перемога проєкту LvivTech.City в European Property Awards – чергове досягнення команди UDP. До створення та розвитку всіх наших проєктів ми підходимо на найвищому професійному рівні, і висока оцінка міжнародної девелоперської та архітектурної спільноти – тому підтвердження. Впевнений, інноваційний парк LvivTech.City стане новою пам'яткою сучасного Львова", – коментує Віталій Мельник, віцепрезидент UDP.

"Оскар" на ринку нерухомості переможцям присуджують 80 незалежних професійних експертів з усього світу, які оцінюють проєкти за багатьма критеріями, серед яких дизайн проєкту, його якість, інноваційність, оригінальність та відповідність принципам сталого розвитку. У журі головують Лорд Кейтнесс, Лорд Бест, Лорд Ліверпуль і Лорд Тюрсечленів – представники Палати Лордів, верхньої палати парламенту Великобританії.

LvivTech.City — перший інноваційний парк у Львові, який реалізує девелоперська компанія UDP. На території колишньої промзони буде створено екосистему за принципом "Живи – Працюй – Навчайся – Відпочивай". Мальовнича зелена зона, що розташована навпроти Стрийського парка, міститиме житлову та офісну частину класу А, коворкінги, креативні простори й усю необхідну для життя інфраструктуру – тренажерні зали, кімнати відпочинку, велосипедні доріжки, кафе та торгову галерею.

Всі об’єкти інноваційного парку будуються за стандартами "зеленого" будівництва LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) – ефективно використовуються природні ресурси, надається пріоритет екологічним матеріалам та зменшують вплив на довкілля.

Ці принципи UDP втілює у життя також і при будівництві інноваційних парків UNIT.City у Києві та у Харкові.

LvivTech.City об’єднає провідні технологічні та інноваційні компанії, R&D-центри, інкубатори й акселератори, підприємців і молоді стартапи, які активно розвиваються та створюють кластер інновацій для розвитку міста та країни. Перший з трьох бізнес-кампусів буде введено в експлуатацію вже у другому кварталі 2021 року. У цей же період розпочнеться продаж перших квартир у LvivTech.City.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини