Лотерея EuroMillion не зупинятиме розіграші через COVID-19 p

17.05.2020, 09:00
Лотерея EuroMillion не зупинятиме розіграші через COVID-19 - Фото

Організатори Євроміліон повідомляють, що найближчі тиражі в травні 2020 р. проведуть в штатному режимі, їх скасування або перенесення не планується

На правах спонсорства

Найбільша європейська лотерея Євромільйон, що має мільйони шанувальників в ЄС та інших країнах світу, завдяки щотижневим розіграшам гігантських джекпотів до 190 мільйонів євро, зробила перші обмежувальні заходи у зв'язку з вибухом світової пандемії коронавирусу COVID-19.

Повна зупинка тиражів Євроміліон не планується

Організатори Євроміліон повідомляють, що найближчі тиражі в травні 2020 року буде проведено в штатному розкладі і їх скасування або перенесення не планується. Якщо в подальшому, розіграші лотереї будуть тимчасово припинені у зв'язку з погіршенням епідеміологічного стану в Європі, учасники маючі передплачені квитки зможуть звернутися до засновника лотереї через офіційний сайт EuroMillion з приводу повернення коштів або їх зарахування для участі в наступних тиражах.

Багато фанів популярної міжнародної лотереї дуже стурбовані новинами про тимчасові обмежування з приводу проведення тиражів. Як з'ясувалося з офіційних джерел, на сьогоднішній день немає підстав для хвилювань, через те, що розіграші Євроміліон триватимуть стандартним графіком, про що повідомила прес-служба національної лотереї Великобританії.

Обмеження мультітіражной ставки

До 20 березня 2020 року всі бажаючі могли зробити мультітіражну ставку Євромільйон, набуваючи лотерейні квитки наступних розіграшів на декілька тижнів і навіть місяців вперед. З огляду на вплив епідемії коронавірусу на більшість країн-засновників лотерейної асоціації, в березні відома європейська лотерея прийняла рішення про обмеження кількості майбутніх тиражів для попередньої участі, а з 14 квітня ця опція була повністю припинена.

При будь-яких обставинах, фінансовий захист власників лотерейних квитків, які згодом можуть зірвати популярний EuroJackpot – одне з пріоритетних напрямків в роботі оператора найбільшої міжнародної лотереї. Поряд з тим, сумний досвід повної зупинки жеребкувань щодо причини руйнівного поширення епідемії, вже показали національні іспанські лотереї та законодавець європейської лотерейної моди італійська СуперЕнаЛотто.

Квитки Євро Міліон онлайн

У зв'язку з пандемією COVID-19, все більше фанів Євро Міліон, які мешкають в країнах-учасницях європейського альянсу міжнародної лотереї, незважаючи на свою улюблену традицію прогулятися в лото магазинчик та заповнити лотерейний квиток під чашечку кави, використовують більш безпечну можливість грати в Євромільйон онлайн аналогічно жителям інших країн світу, які не є засновниками лотереї. З огляду світових сучасних обставин – це навіть логічно і передбачувано, через те, що потенційні переможці знаменитої європейської лотереї вибирають майбутнє, комфорт та безпеку.

Автор: Alex Miras

Джерело: https://eurolotteryticket.com/uk  

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery