L'Oreal збільшує прибуток в 2018 році. Які плани у керівництва? p

27.07.2018, 15:15
L'Oreal збільшує прибуток в 2018 році. Які плани у керівництва? - Фото

На правах реклами

Капіталізація французької групи L'Oreal з початку 2018 року збільшилася більш ніж на 13%, сьогодні становить €117 мільярдів. В цілому керівництво виробника косметики ставить оптимістичні прогнози щодо зростання прибутку до кінця цього року.

Згідно з офіційними даними за шість місяців 2018-го показник чистого прибутку зріс практично на 12%. Таким чином, компанія змогла отримати €2,28 мільярда, на 24 мільйони більше, ніж за шість місяців 2017-го. Вартість акції – €4,08, прибуток збільшився на 5,3%. Така тенденція обумовлена ​​зростанням популярності позицій класу люкс серед споживачів.

Прес-реліз L'Oreal повідомляє, що показник операційного прибутку продемонстрував зростання на 1,8% до €2,575 мільярда. Виручка групи навпаки впала на 0,1%, але продажі в цілому збільшилися на 6,6%, згадана вище продукція класу люкс стала продаватися на 14% більше в річному вираженні.

Якщо аналізувати успіхи компанії в територіальному розрізі, то в Західній Європі L'Oreal знизила виручку на 0,8%. Але це тільки один регіон, де спостерігався спад, інші регіони підтримали позитивну тенденцію. У Північній Америці виручка зросла на 3%, Східна Європа збільшила надходження від продажів на 8,1%, Азіатсько-Тихоокеанський сектор найбільше збільшив показник виручки – на 22%. У підсумку, другий квартал 2018-го закрився зростанням на 6,3% в загальному, виручка склала €6,6 мільярда.

В цілому, L'Oreal підтвердила плани аналітиків, які в 2018 році прогнозували позитивну динаміку в розвитку брендів групи.

Жан-Поль Агон, який займає пост головного виконавчого директора, впевнений в тому, що компанії вдасться не тільки втриматися на досягнутому рівні, а й продемонструвати зростання продажів до кінця цього року. Голова ради директорів прогнозує, що фінансові успіхи L'Oreal дозволять збільшити прибуток в розрахунку на акцію.

Перевірити динаміку зростання вартості цінних паперів можна на платформі Trade12, на даний момент спостерігається невелика корекція по зростаючому напрямку. L'Oreal є одним з найбільших в світі виробників косметики, під його керівництвом перелік широко популярних брендів – Maybelline, Lancome, Garnier та інші.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина