RU

Ліссітса очолив рейтинг топ-менеджерів журналу Landlord pr

03.08.2018, 11:24
Ліссітса очолив рейтинг топ-менеджерів журналу Landlord - Фото

Лідером рейтингу «Топ-25 найефективніших топ-менеджерів аграрної індустрії» журналу Landlord став Алекс Ліссітса, генеральний директор «ІМК».

У компанії Ліссітса працює з 2012 року. З травня 2013-го очолює її. За п’ять років Ліссітса повністю переформатував ІМК, істотно змінив команду, знизив боргове навантаження на $100 млн. Рефінансування частини боргу дозволило ІМК зменшити фінансові витрати більше ніж на 50%. Прибуток компанії по висновкам 2017-го склав $126,8 млн.

Гендиректор ІМК зізнається, що у агробізнес потрапив за власної ініціативи — після школи пішов навчатися у сільськогосподарську академію. Хоча в дитинстві мріяв навчатися в університеті ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Політекономія».

«Мій рецепт успіху — експериментувати, намагатися робити те, що хочеться і йти вперед» — підкреслює гендиректор ІМК.

Landlord вдруге публікує рейтинг кращих топ-менеджерів українського агросектору. До лонг-листу увійшли понад півсотні керівників агрохолдингів, компаній харчової промисловості, трейдерів, виробників насіння, засобів захисту рослин та сільгосптехніки.

Із рейтингу були виключені CEO, котрі являються мажоритарними акціонерами, а також нещодавно призначені топ-менеджери компаній.

Рейтинг топ-менеджерів формувався на основі оцінок експертів. До жюрі увійшли компанії, що спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки: Pedersen & Partners, WE Partners, Boyden Global Executive Search, Ward Howell, інвестиційна компанія Dragon Capital, банки Crédit Agricole, ОТР, Райффайзен Банк Аваль, ПУМБ, аудиторська компанія Kreston GCG, агентство PR Service, юридична компанія Alexandrov & Partners, консалтингові агентства «ААА» та «УкрАгроКонсалт».

На правах реклами

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини