RU

Вакансії на LIGA.net. Ваше оголошення побачать 6 млн читачів

12.11.2020, 11:32
Вакансії на LIGA.net. Ваше оголошення побачать 6 млн читачів - Фото

У наш час роботодавці користуються різноманітними способами, щоб знайти на відкриту вакансію високопрофесійного фахівця – починаючи від сайтів з пошуку роботи, і завершуючи соціальними мережами. Серед усіх варіантів особливе місце посідає розміщення вакансій на сайтах топових ЗМІ України. Для роботодавців це унікальна можливість показати своє оголошення мільйонній аудиторії читачів.

Відсьогодні проєкт Вакансії стартував на LIGA.net. Відтепер компанії можуть розміщувати свої оголошення на нашому сайті. Сервіс проєкту дуже простий – він дозволяє самостійно, без додаткових дзвінків та листів, оформити запит на розміщення.

Як розмістити свою вакансію на LIGA.net?

  1. Перейдіть у розділ Вакансії та оберіть Розмістити вакансію.
  2. Заповніть усі необхідні дані вашого оголошення.
  3. Додайте інформацію про компанію.
  4. Сплатіть вартість розміщення на місяць.
  5. Після успішної модерації ваша вакансія буде опублікована на LIGA.net. 

Щоб уникнути розміщення недостовірної чи суперечливої інформації, кожне оголошення проходить попередню модерацію адміністратором згідно встановлених Правил. У разі, якщо через порушення Правил в розміщенні оплаченого оголошення було відмовлено, кошти повертаються клієнту у повному розмірі.

Окрім публікації в розділі Вакансії анонс оголошення виводиться на головну сторінку LIGA.net, а також на сторінки новин.

Кожна вакансія розміщується на 30 днів, вартість – 1500 гривень. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини