RU

"Ліга Пенсія" придбала 100% прав власності ВНПФ "Гарант-Пенсія" pr

21.05.2021, 12:38

На правах партнерства

Компанія "Ліга Пенсія", яка представляє напрям недержавного пенсійного забезпечення Групи Компаній "ЛІГА", продовжує розширювати свою присутність на ринку. Придбання другого недержавного пенсійного фонду дозволить розширити пропозицію для клієнтів. 

Компанія "Ліга Пенсія" придбала 100% прав власності Відкритого недержавного пенсійного фонду "Гарант-Пенсія". Це вже другий НПФ у портфелі компанії, першим у 2018 році став ВНПФ "Взаємодопомога".

Така інвестиція дозволить якісно розширити пропозицію для клієнтів. Якщо у НПФ "Взаємодопомога" до 95% активів складають гривневі інструменти, то "Гарант-Пенсія" буде зорієнтований переважно на валютні інструменти. У перспективі "Ліга Пенсія" пропонуватиме клієнтам вкладати одразу у два фонди – саме така стратегія дозволить учасникам фондів збалансувати ризики валютних коливань та найкращим чином зберігати і примножувати їхні заощадження.

Дмитро Бондаренко, генеральний директор Групи Компаній "ЛІГА", придбання у власність компанії "Ліга Пенсія" ще одного фонду коментує так: "Ринок недержавних пенсійних накопичень в Україні ще зароджується. Модель самостійного накопичення на пенсію успішно працює в розвинених країнах, в Україні ми також рухаємося в цьому напрямку. Очікуване запровадження обов’язкових пенсійних накопичень в 2023 році стане серйозним поштовхом для розвитку ринку. Компанія "Ліга Пенсія" планує самостійно адмініструвати обидва фонди – і НПФ "Взаємодопомога", і НПФ "Гарант-Пенсія". Амбіція – створити продукт, який зробить недержавне пенсійне накопичення доступним, зрозумілим, прозорим та максимально зручним для кожного українця. Придбання до нашого портфелю НПФ "Гарант-Пенсія" дасть можливість створити унікальну пропозицію для клієнтів, які надають перевагу накопиченням у валютних інструментах чи диверсифікувати валютні ризики комбінуючи вклади."

ВНПФ "Гарант-Пенсія" заснований у 2007 році, відповідно до Закону "Про недержавне пенсійне забезпечення", як неприбуткова організація. На момент придбання ВНПФ "ГАРАНТ-ПЕНСІЯ " налічував 1349 учасників, активи фонду складають 1,332 млн. гривень. Управлінням фонду буде займатися вищий колегіальний орган — Рада Фонду, до складу якої увійдуть провідні фахівці галузі недержавного пенсійного забезпечення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини