Lex: карантин - не перешкода роботі p

09.04.2020, 10:00
Lex: карантин - не перешкода роботі - Фото

У період карантину інтерактивна платформа юридичної інформації Lex надає можливість створювати свій онлайн-офіс на дому

На правах спонсорства

У зв'язку з безперервною пандемією коронавіруса, карантин в країні подовжено на невизначений період. Тому на сьогодні основне завдання юридичної практики - переорієнтувати свої процеси таким чином, щоб на жодній ділянці не зупиняти свою роботу.

Тепер завдяки інтернету, за допомогою різноманітних онлайн-інструментів існує відмінна можливість створювати свої офіси удома. Інтерактивна платформа аналітичної інформації Lex надає юристу ідеальне робоче місце. В її базі зберігається багато довідників з різних правових питань, понад 5,5 мільйона судових рішень, актів і постанов, авторитетних коментарів і публікацій з правових проблем, усі шаблони процесуальних документів тощо. Система обладнана розгорнутим пошуком юридичної інформації, адаптованим до потреб і вимог юристів з різних областей застосування, що істотно заощаджує робочий час.

На час карантину, при підключенні на півроку або на рік до системи Lex, ми надаємо бонусний місяць на безкоштовних умовах. Іншими словами: 1350 грн = 13 місяців комфортної роботи онлайн. Якщо карантин буде продовжено, безкоштовний період також буде збільшений на термін карантину.

Більше інформації знайдете тут: start.activelex.com

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Lex

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии