Легкий спосіб купити біткоіни. 8 питань і відповідей про P2P-обміннику Bitzlato p

16.04.2020, 11:39
Легкий спосіб купити біткоіни. 8 питань і відповідей про P2P-обміннику Bitzlato - Фото

У цій статті розвінчуємо популярні міфи про криптовалюту і розповідаємо, як купити свої перші біткоіни

На правах спонсорства

Навколо покупки криптовалюти як і раніше існує багато міфів. Зараз індустрія очистилася від зайвого хайпа, і біткоіни стали просто ще одним з інструментів інвестування. А найпростіший спосіб увійти в ринок для українців - купити криптовалюту за допомогою P2P-обмінника Bitzlato. У цій статті розвінчуємо популярні міфи про криптовалюту і розповідаємо, як купити свої перші біткоіни.

Криптовалюта - це високоризикові інвестиції. Навіщо мені ризикувати?

Інвестиції можна і потрібно диверсифікувати. Портфель сучасного інвестора не можна уявити без високоризикових активів. А сучасні високоризикові активи - без криптовалюти. Переважна більшість портфелів  західних інвесторів зберігає частину своїх заощаджень в біткоінах. Тим більше зараз, коли різко прискорилася міграція чого завгодно в діджитал - в тому числі грошей.

Але я ніколи не купував біткоіни. Де я можу це зробити?

Способів купити біткоіни зараз досить багато. Це багато в чому схоже на традиційний валютний ринок, де ви можете купити у великих організацій, но за не вигідним курсом, з регуляторними обмеженнями та комісією. Або ви можете купити біткоіни безпосередньо у інших приватних осіб через P2P-обмінніки - наприклад, Bitzlato.

Ніколи не чув про P2P. Що це?

Peer-to-peer (P2P) - децентралізована мережа з рівноправними учасниками. В даному випадку P2P означає те, що обмін відбувається між двома приватними особами, зареєстрованими на Bitzlato. Можна купувати, можна продавати, а можна робити те й інше. Платформа виступає лише в якості гаранта угоди.

А вам точно можна довіряти?

Ми працюємо на ринку з 2016 року. На просторах СНД нас знає кожен, хто хоч якось пов'язаний з ринком криптовалюти. Раніше ми працювали тільки в Telegram - під брендом @BTC_Change_BOT. На сьогодні компанія Bitzlato об'єднує кілька продуктів, аудиторія яких складає близько 1,5 млн користувачів. Місячний оборот системи перевищує 2000 біткоіни ($ 14 млн). Зараз ми плануємо вихід на ринки Африки та Латинської Америки. Обмінювати криптовалюту через нас - безпечно, швидко і вигідно.

А ось тепер, будь ласка, детальніше. Чому це безпечно?

Обмін відбувається через Telegram-бот. На сьогодні це один з найбільш захищених месенджерів на ринку. По суті, ми створюємо лише надбудову до бекенда Telegram. А чому нам можна довіряти - дивись попередню відповідь.

Припустимо. Що щодо «швидко»?

Наприклад, я хочу купити біткоіни. Заходжу в Telegram-бот, обираю валюту - гривні. Натискаю кнопку «Купити». Обираю з усіх пропозицій ціну, яка подобається мені найбільше. Вводжу цифру, скільки гривень хочу витратити або скільки біткоінів купити. Бот запитує підтвердження. Кажу йому «Так», і бот автоматично відправляє продавцеві повідомлення, що у нього нова угода.

Якщо продавець приймає угоду, ми блокуємо у нього на рахунку стільки біткоіів, скільки хоче купити покупець. Далі ви відправляєте гроші продавцю через обумовлену платіжну систему. Як тільки продавець повідомляє, що отримав від покупця гроші, біткоіни «розморожуються» і переходять на рахунок покупця. Якщо продавець не підтверджує факт передачі грошей, тоді вже включаємось ми і перевіряємо угоду, дивимося виписки з банків і т. Д.

Ну добре. А чому це вигідно?

На нашій платформі ми збираємо приватних продавців і покупців, які самі виставляють умови продажу. Як правило, ціни у них вигідніше середньоринкових. Ти сам можеш створити заявку на покупку або продаж, вказавши ціну, яка тебе влаштує. І все - спокійно чекай зацікавлених в угоді учасників платформи! При цьому якщо ти відгукуєшся на розміщене іншою людиною пропозицію, то ніяких комісій не платиш. А кожні вихідні у нас проходять безкоштовні торги, коли комісію не платить ні один з учасників угоди.

Переконали! Але що робити, якщо я не користуюся Telegram?

Все дуже просто - у нашого P2P-обмінника є веб-версія. Заходиш туди через будь-який браузер, а далі все те ж саме - вибираєш з доступних оголошень про купівлю / продаж те, що тебе зацікавило, або створюєш власне оголошення.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить