RU

Ланет.TV – онлайн сервіс архівом передач до 14 днів, і можливістю паузи p

13.01.2021, 08:30
Ланет.TV – онлайн сервіс архівом передач до 14 днів, і можливістю паузи - Фото

На правах спонсорства

Незважаючи на стрімкий розвиток сучасних технологій, телебачення залишається важливою частиною нашого життя. Щоб отримати максимум від перегляду телевізора, зверніть увагу на ТБ онлайн. Телебачення онлайн — інноваційний метод, завдяки якому цифровий сигнал передається через Інтернет без втрати якості. З ним ви зможете легко керувати процесом перегляду та забудете про пошук програми ТБ в мережі.

Сервіс Ланет.TV має такі переваги:

  1. Інтерактивність. Ставте прямий ефір на паузу або перемотуйте за допомогою кнопок "назад" і "вперед" .Тепер ви будуєте плани на свій розсуд, а не підлаштовується під телепрограму.
  2. Мобільність. Улюблені ТВ канали доступні не тільки на телевізорі, а й на будь-якому іншому пристрої, який має доступ до Інтернету.
  3. Кросплатформеність. Дивіться телевізор онлайн на будь-якому пристрої на базі Android.
  4. Тематичні пакети. Самостійно вибирайте ті жанри і канали онлайн, які вам до душі. Таким чином ви отримаєте індивідуальний перелік каналів, а ТВ програма буде створена згідно з вашими вподобаннями.
  5. Зручне підключення. Для того, щоб насолоджуватися онлайн ТБ і створити індивідуальну ТВ програму, достатньо мати доступ до Інтернету. Немає потреби купувати додаткові пристрої або займатися тривалим налаштуванням.
  6. Висока якість. Незалежно від погодних умов, насолоджуйтеся переглядом ТБ онлайн у високій якості.
  7. Постійні акції. Сервіс ТБ онлайн стабільно радує своїх користувачів різноманітними вигідними пропозиціями.

Однак компанія не зупиняється на досягнутому та постійно розвивається, щоб порадувати своїх користувачів. Нещодавно у Ланет.TV вийшло оновлення, завдяки якому архів телепередач зберігається до 14 днів, а пауза триває до 120 хвилин. Також у користувачів з'явилася можливість використовувати зручний телегід з ТВ програмою.

Як дивитися ТБ через Інтернет? Все просто: завантажте додаток Ланет.TV або відкрийте вебверсію, зареєструйтеся, виберіть тариф і оплатіть. Після цього ви стаєте щасливим користувачем інтернет-телебачення.

Саме зараз на вас чекає приємний сюрприз: 5 тижнів перегляду ТБ всього за 1 грн! Але це ще не все: після підтвердження номера телефону в додатку, ви отримаєте тиждень перегляду пакету /PRIME з кращими каналами зі 100% знижкою.

Відчуйте всі переваги інтернет ТБ від Ланет.TV і дивіться онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, М1, М2, Ентер-фільм, 2+2, НЛО TV, Україна та інші канали.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини