RU

Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Advanced – п’ять завдань і одне рішення p

05.04.2021, 09:00
Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Advanced – п’ять завдань і одне рішення - Фото

На правах реклами

У справжніх чоловіків є улюблена іграшка – мультитул, такий собі кишеньковий набір інструментів, що дають змогу виконати безліч операцій: відрізати, відкоркувати, відгвинтити, зігнути тощо. Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Advanced – це з певного погляду мультитул для бізнесу, тільки не іграшка, а професійний універсальний інструмент.

Охорона

Гарантування безпеки периметра або території об’єкта – важливе завдання в роботі охоронного підприємства або відповідного структурного підрозділу.

Для організації зовнішньої охорони об’єктів є різні взаємодоповнювальні технічні рішення, і спостереження з повітря в них чудово вписується. Вдень DJI Mavic 2 Enterprise Advanced завдяки 48-мегапіксельній матриці візуальної камери дасть змогу швидко оглянути великі площі й розгледіти навіть малопомітні сліди проникнення. Вночі тепловізорна камера чітко покаже навіть порушника, що переховується в кущах.

М2ЕА літає 25–30 хвилин, залежно від корисного навантаження. Він здатний протистояти вітру до 10 м/с і готовий виконувати завдання навіть у горах, на висоті до 6000 м над рівнем моря, а робочий діапазон температур простирається від -10⁰С до + 40⁰С. Справжній надійний охоронець.

Сонячні електростанції

Для власників сонячної електростанції ефективність роботи об’єкта – визначальний показник успішного ведення бізнесу. Поломки й забруднення, неминучі для полів фотоелектричних панелей, що займають великі площі, необхідно оперативно виявляти й усувати.

Один обліт на квадрокоптерi DJI Mavic 2 Enterprise Advanced, оснащеному візуальною та тепловізорною камерами, плюс кілька годин обробки даних замінюють тижні піших обходів кваліфікованими недешевими фахівцями.

Аналіз тепловізорних знімків дає змогу виявити локальний перегрів, що найчастіше свідчить про неполадки, а при перегляді фото з візуальної камери легко помітити навіть тріщини в сонячних панелях. Ремонтна бригада вирушає на завдання з чітким розумінням проблеми й місця її виникнення.

Тепловтрати будівель

Виявлення і своєчасне усунення тепловтрат – обов’язкова складова дбайливої експлуатації будівель. Тепловтрати – це прямі збитки через те, що будинок або офіс обігрівають вулицю, це вуглецевий слід в атмосфері. А ще це порушення міцності самої конструкції та елементів її оздоблення через локальне підвищення вологості, що є наслідком різниці температур.

Тепловізорна камера DJI Mavic 2 Enterprise Advanced дає змогу швидко знайти ділянки тепловтрат. А візуальна камера створює можливість просто співвіднести термальне зображення з елементами споруди. Бригада ремонтників дістає чітку вказівку, де необхідно зробити теплоізоляцію.

Більш оптимально шукати тепловтрати взимку, тоді різниця температур значна. Однак у 3 інші пори року М2ЕА не буде припадати пилом на полиці. Візуальна камера дає змогу регулярно проводити інспекції елементів інфраструктури щоб підтримувати споруди в належному стані.

Рятувальні операції

Пошук постраждалих – ключовий момент будь-якої успішної рятувальної операції. Рахунок іде на хвилини, а ціна найвища – людське життя.

Огляд із повітря дає змогу швидше знаходити людей, що потрапили в біду. Комбінація візуальної й тепловізорної камер робить DJI Mavic 2 Enterprise Advanced корисним інструментом рятувальників за різних погодних умов у будь-який час доби. Маса близько кілограма і злітний майданчик півтора-два квадратних метри забезпечують неймовірну оперативність, а 32-кратне збільшення у візуальній камері дає можливість оператору тримати квадрокоптер на безпечній відстані.

Інспекції промислових об’єктів

Механічна міцність будівель і елементів інфраструктури будь-якого підприємства – основна характеристика для забезпечення працездатності самого об’єкта і його безпеки для оточення. Підтримання належного стану споруд неможливе без регулярних інспекцій. Іноді досить простого огляду, а в деяких випадках потрібні вимірювання, щоб переконатися, що всі елементи на своїх місцях.

Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Advanced дає змогу здійснювати візуальний огляд розташованих високо частин споруд або елементів обладнання, робити фото та відеозйомку для подальшого аналізу або порівняння з попередніми матеріалами. Якщо необхідно − підключається тепловізорна камера.

З модулем RTK оператор має можливість задати до 240 точок, на які коптер прилетить самостійно, із сантиметровою точністю, що виводить інспекції на новий рівень.

Аксесуари для розширення можливостей

Створити продукт, що задовольняє запити будь-якого споживача, в принципі неможливо. А ось розширити функціональність завдяки аксесуарам, що використовуються для вирішення того чи іншого завдання – запросто!

Для DJI Mavic 2 Enterprise Advanced є 4 аксесуари, що враховують потреби різних галузей застосування.

Модуль RTK (продається окремо) потрібен для забезпечення сантиметрового рівня точності, що робить М2ЕА ідеальним інструментом різного роду інспекцій, де необхідні максимально правильні координати.

Навісний прожектор дає змогу з повітря в темний час доби підсвітити місце проведення пошуково-рятувальної операції або ділянку роботи правоохоронних органів.

Динамік, що відтворює записані оператором повідомлення, допоможе звернутися до людей, що потрапили в біду, повідомити їх, що рятувальники вже близько, передавати їм інструкції.

Яскравий проблисковий маячок робить М2ЕА помітним у повітрі на значній відстані, що необхідно для забезпечення безпечних польотів.

Легкий і компактний, відмінно оснащений, з аксесуарами для розширення функціональності, DJI Mavic 2 Enterprise Advanced – чудовий квадрокоптер для різних сценаріїв використання в бізнесі. Він підходить для інспекцій сонячних електростанцій або охорони територій, виявлення тепловтрат у комунальному господарстві або візуального пошуку несправностей на великих об’єктах інфраструктури, М2ЕА – сучасний інструмент, якому ви можете довіряти найвідповідальніші завдання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини