Куди вкласти гроші, щоб заробити: ПАММ-рахунки p

26.09.2018, 10:00
Куди вкласти гроші, щоб заробити: ПАММ-рахунки - Фото
Alpari

Переваги інвестування в ПАММ-рахунки перед традиційними варіантами вкладення коштів?

На правах реклами

Питання "як ефективніше розпорядитися своїми заощадженнями" актуальний ось вже кілька тисячоліть, а то і більше. Інфляція, нестабільна економічна або політична ситуації і інші фактори змушують нас постійно аналізувати фінансові можливості на предмет збереження та примноження власних коштів.І мова не про пересічні банківські депозити, ставки, за якими практично не покривають інфляцію. Вже більше 10 років на ринку фінансових послуг представлено інвестиційний продукт, який набирає все більшої популярності серед пересічних вкладників - це сервіс ПАММ-рахунків, розроблений компанією Альпарі. У чому ж полягають переваги інвестування в ПАММ-рахунки перед традиційними варіантами вкладення коштів?


Простота у використанні

Одним з найбільш вагомих плюсів ПАММ-рахунків є абсолютна простота у використанні даного сервісу: інвестор отримує прибуток від операцій на фінансових ринках, але при цьому не витрачає час на самостійну торгівлю, а передає свої кошти в управління досвідченому трейдеру. За успішну торгівлю трейдер, в свою чергу, отримує винагороду. Хід торгівлі інвестор може бачити в режимі реального часу - в особистому кабінеті на сайті Альпарі приведена повна інформація про торгівлю трейдера, список укладених угод і результати торгівлі. Якщо вас не влаштовують результати - в будь-який час ви можете змінити керуючого або реінвестувати свої кошти. Окремо варто відзначити, що крім інвесторів свої кошти в рахунок вкладає і сам трейдер - таким чином компанія Альпарі гарантує своїм клієнтам обдуманість його дій.

Висока прибутковість

Ще однією незаперечною перевагою сервісу ПАММ-рахунків є висока прибутковість. Рівень прибутку у цього інвестиційного продукту нічим не обмежений і може досягати сотень або навіть тисяч відсотків. Наприклад, коливання умовної валюти з 30 одиниць до 60 означатимуть 100% прибутку для тих, хто вчасно купив, а потім продав цю умовну валюту. Інвестору потрібно лише вибрати відповідний стиль управління рахунком - агресивний (високоприбутковий, але більш ризиковий) або консервативний (пріоритет в мінімізації ризиків). Зробити це можна за допомогою докладного рейтингу ПАММ-рахунків (посилання) на сайті Альпарі. У ньому вказані всі характеристики, які допоможуть у виборі керуючого: графік прибутковості, вік ПАММ-рахунки, його ефективність і багато інших.

Надійність

Сервіс ПАММ-рахунків розробила і вивела на ринок компанія Альпарі в 2008 році. На сьогоднішній день торговий оборот сервісу становить понад $ 110 мільярдів, а кількість трейдерів є найбільшим в країнах СНД. За розробку ПАММ-рахунків Альпарі була відзначена численними міжнародними фінансовими нагородами за внесок в розвиток інвестиційних сервісів, кращі програми управління капіталом і багатьма іншими. Незважаючи на те, що зараз практично всі найбільші форекс-компанії пропонують свої аналоги такого способу інвестування, результатами незалежної аудиторської перевірки досі має в своєму розпорядженні тільки Альпарі.Ще однією з причин, чому багато хто вибирає сервіс ПАММ-рахунків, є повний контроль над засобами. Введення і виведення здійснюється виключно інвестором за допомогою особистого кабінету на сайті Альпарі. Зробити це можна, в тому числі без комісії, одним з безлічі способів: банківські перекази, пластикові карти, інтернет-банки, електронні перекази або платіжні термінали. При цьому Альпарі захищає своїх клієнтів від несанкціонованого виведення коштів системою СМС-підтвердження і автоінформеров.


Можна з упевненістю стверджувати, що ПАММ-рахунки є відмінною і навіть більш перспективною альтернативою банківським депозитам. Особливо з огляду на фактори, які вигідно відрізняють цей сучасний спосіб інвестування від традиційно низькодохідних вкладів. Отримайте безкоштовну консультацію щодо інвестування в ПАММ-рахунки від компанії Альпарі і ваші гроші почнуть працювати на вас!

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих