RU

Кредит від Moneyveo в терміналах EasyPay: унікальний сервіс p

04.05.2020, 10:00
Кредит від Moneyveo в терміналах EasyPay: унікальний сервіс - Фото

На правах спонсорства

EasyPay, найбільший небанківський оператор платіжних і фінансових сервісів в Україні та Moneyveo, сервіс миттєвих кредитів онлайн, вперше на українському фінтех-ринку запускають сервіс кредитування в терміналі.

Послуга є унікальною для українського фінансового ринку – користувачі з гарною кредитною історією (які успішно закрили попередній  кредит Moneyveo) можуть відкрити кредит в будь-якому терміналі мережі EasyPay та отримати гроші на свою карту  протягом декількох хвилин.

«Співпраця з EasyPay – можливість ще швидше і зручніше видавати гроші на карту. При цьому послуга безкоштовна для всіх користувачів Манівео. Послуга буде доступна у всіх терміналах мережі EasyPay»,– коментує комерційний директор Moneyveo Максим Параска.

 

«Впевнений, що сервіс повторного кредиту від Moneyveo буде користуватися  попитом у наших користувачів. Це зручно – новий кредит можна отримати в терміналі зразу після погашення попереднього кредиту. Гроші на карті будуть доступні зразу після подачі заявки»,– коментує Антон Авраменко, керівник департаменту Pay компанії EasyPay.

 

Для отримання кредиту достатньо виконати п’ять простих пунктів в терміналі EasyPay:

 1. Знайдіть термінал EasyPay .
 2. Знайдіть на стартовому екрані терміналу або в розділі «Банки і фінансові послуги» логотип Moneyveo з позначкою «Повторне оформлення кредиту».
 3. Ознайомтеся з правилами.
 4. Введіть email або номер мобільного, прив’язані до акаунту Moneyveo, і підтвердіть пароль.
 5. Вкажіть необхідну суму і термін, протягом якого буде погашений кредит.

Усе! Заявка на кредит буде сформована і відправлена на розгляд автоматично. У разі позитивного рішення кошти зараховуються на карту клієнта вже протягом декількох хвилин після схвалення заявки. Сервіс повторного кредитування в терміналах EasyPay працює цілодобово.

Але, у сервісу є і обмеження – якщо у позичальника є непогашений кредит Moneyveo або раніше він вже запитував послугу, тоді функція «повторне оформлення кредиту» через термінал буде недоступна.

Переваги партнерської програми EasyPay і Moneyveo:

 • Простота оформлення послуги кредитування в терміналі.
 • Повторний кредит можна взяти зразу після повної оплати попереднього.
 • Оперативність рішення за заявкою.
 • Швидке зарахування кредитних коштів.
 • Цілодобовий сервіс кредитування в терміналах EasyPay.
 • Безпечне оформлення кредиту.
 • 14 тис. терміналів EasyPay по всій Україні в кожному населеному пункті України.

https://easypay.ua/

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини