Кредит готівкою залишається затребуваним у українців p

29.08.2018, 10:30
Кредит готівкою залишається затребуваним у українців - Фото

Кредит готівкою українці беруть хоча б один раз в два місяці, такої позики потребує половина населення країни

На правах реклами

До кінця 2018 року уряд обіцяє населенню середню зарплату в Україні до 10 тис. грн.

Останнім часом для середньостатистичного українця питання збільшення доходу стоїть гостро: ціни на комунальні послуги і продукти ростуть, а зарплата практично не змінюється. Роботодавці не охоче погоджуються на перегляд окладів.

Середня зарплата в Україні в 2018 році: які перспективи

У 2018 року зарплати незначно виросли в порівнянні з аналогічним періодом в 2017: якщо подивитися на звіти Державної служби статистики, то можна відзначити, що середній дохід впевнено зростає з початку року і ця тенденція поки зберігається.

Середня зарплата програміста в Україні або хто отримує найбільше

Роботу ділять на високооплачувану і малооплачувану. У перший напрямок потрапили фінансова, страхова сфера, IT-галузь, де середня зарплата коливається в районі 13 000-14 000 грн. Середня зарплата програміста в Україні набагато більше заявленої цифри, адже більшість айтішників працює на зарубіжних замовників.

До малооплачуваним віднесли охорону здоров'я і соціальну сферу. Там зарплати близько 5500 гривень.

Середня зарплата вчителя в Україні збільшилася на 1500 гривень. Середню зарплату шахтаря в Україні підвищували в минулому році і довели до 8 тисяч гривень.

Важливо знати: середня зарплата в Україні для розрахунку пенсій береться за три роки, що передують часу виходу на пенсію.

Яка середня зарплата в Україні за підсумками першого півріччя

Середня зарплата в Україні в червні була 9141 гривню.

Якщо дивитися на зростання зарплат в регіонах, то найменше збільшуються виплати у киян, але в столиці високий середньостатистичний заробіток - 13286 грн на місяць.

Найменше отримують в Тернопільській, Херсонській та Чернівецькій областях (трохи більше 6 тисяч гривень).

Багато хто чекає підвищення з великим нетерпінням, але треба розуміти, що до заявлених 10 000 гривень зарплата якщо і дотягне, то номінально, без урахування інфляції. Дозволити собі більше покупок на ці гроші українець не зможе. Знову таки, це середня зарплата в Україні, але в регіонах ця цифра може сильно відрізнятися від міста до міста. Після виплати податків заявлена ​​сума зменшується і в підсумку ми маємо близько 8 тисяч гривень.

Якщо порахувати середню зарплату в Україні в доларах, то виходить не більше 300 умовних одиниць. У деяких країнах Європи (Швейцарія, Ісландія) цю цифру можна сміливо множити на 100.

Середня зарплата на Україні в рублях виходить близько 20 000 гривень для порівняння.

Розмір середньої зарплати в Україні: як вижити на ці гроші

Поки уряд обіцяє, українцям доводиться викручуватися, коли відсутні фінанси. Тому в кредит готівкою беруть хоча б один раз в два місяці, а такої позики потребує половина населення країни. Докупити продуктів, зробити терміновий ремонт автомобіля, замінити протікший кран або зібрати дитину в школу - причин для того, щоб шукати додаткову фінансову допомогу може бути багато.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?