Корпоративне страхування в Україні, тренди 2019-2020 p

12.10.2018, 12:58
Корпоративне страхування в Україні, тренди 2019-2020 - Фото

На правах реклами

У 2018-2019 році компанією Нова Пошта буде забезпечено повне страхування здоров'я для більш ніж 26 тисяч співробітників. Це означає, що витрати на підтримку здоров'я рівня співробітників буде забезпечено з боку корпорації, яка тепер забезпечила фінансування діагностики здоров'я співробітників, амбулаторно-поліклінічного лікування, медикаментів, стоматологічних послуг. Таким чином компанія отримує гарантію лояльності співробітників, а співробітники будуть забезпечені повним комплексом медичних послуг.

Битва за кадри, які вирішують все

На думку Юлії Добренкової (генеральний директор страхової компанії КРОНА) українські компанії будуть нарощувати зусилля по боротьбі за якісні кадри, цьому сприятиме цілий ряд тенденцій:

  • Зменшення працездатного населення України на тлі трудової міграції. За даними Держкомстату за 2015-2017 роки, кількість трудових мігрантів досягло 1,303 млн осіб і судячи з відкритими даними ця тенденція не планує сповільняться.
  • Загальний тренд на збільшення середнього віку населення України зі зменшенням частки трудової активної частини населення;
  • Вимивання найбільш активної частини суспільства - студентів і молодих вчених різними міжнародними програмами освіти і стажувань. Вагома частина молоді вже не асоціює своє майбутнє з Україною;

За повідомленнями багатьох представників бізнесу вимивання працездатного населення вже призвело до того, що в багатьох областях України не представляється можливим повністю укомплектувати будівельні бригади, знайти представників трудових спеціальностей.

Як повідомляє Юлія Добренкова, українські роботодавці в боротьбі за цінні кадри вже почали активно формувати корпоративні пакети страхування здоров'я співробітників. Якщо раніше мова йшла про надання медичної страховки для топ-менеджменту і для представників середньої ланки, зараз українські компанії формують пакети для рядового ланки, що дозволяє вести конкурентну боротьбу за трудові ресурси.

Як формується ринок корпоративного страхування здоров'я в Україні?

За словами Юлії Добренкової (СК КРОНА) ринок корпоративного медичного страхування в Україні почали формувати західні компанії, які звикли включати дану опцію в соціальний пакет для співробітників. У боротьбі за цінні кадри дану послугу почали запитувати і великі українські компанії, остаточно сформувавши ринок даної послуги. Зараз корпоративне медичне страхування дозволяє вирішувати бізнесу наступні завдання:

Формування лояльності у свого персоналу - за результатами досліджень, українці вважають за краще роботодавців, які пропонують страхування здоров'я в рамках соціального пакета.

Оптимізація витрат на персонал і контроль здоров'я співробітників - корпоративна страховка дозволяє запропонувати співробітникові послуги, які він не отримає за аналогічною вартості, звернувшись до страхової компанії в приватному порядке.Также, роботодавець отримує можливість позбутися від відсутності співробітників на роботі через уявних захворювань.

Підвищення продуктивності праці і зростання престижності образу роботодавця - при проведенні профілактичних заходів по зміцненню здоров'я співробітників, вітамінізація і т.д., роботодавець безпосередньо впливає на стан здоров'я співробітників, а отже підвищується продуктивність праці. Престижність роботи в компанії, яка піклується про здоров'я своїх кадрів є закономірним явищем.

Економія витрат співробітників на підтримку власного здоров'я в нормі - при відсутності важких захворювань, корпоративний поліс медичного страхування покриває всі витрати.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю