RU

Компанія ViVoTech зробила революцію на ринку ПВХ-конструкцій p

01.04.2021, 09:00
Компанія ViVoTech зробила революцію на ринку ПВХ-конструкцій - Фото

На правах реклами

Компанія ViVoTech заявила про випуск універсального з'єднувача імпосту, який підходить для всіх профільних систем, будь-якої ширини і марки. Експерти  називають це справжньою революцією на ринку ПВХ-конструкцій.

"Тепер заводам-переробникам, виробникам СПК більше не доведеться тримати на складі запаси різних з'єднувачів під весь асортимент профільних систем, – говорить Денис Давидов, генеральний директор і співвласник компанії ViVoTech, – сьогодні ми представляємо універсальний з'єднувач імпосту ViVoTech X. Він підходить під будь-яку профільну систему від вузької до широкої серії ".

На створення універсального з'єднувача пішло майже 5 років з моменту виникнення ідеї. "Розробивши 45 з'єднувачів за 3 роки, завдання з розробки ViVoTech X стало справжнім випробуванням для нашого RnD-бюро, – розповідає співзасновник компанії Володимир Шиманський, – Ми навіть створили новий сплав ЦАМу, щоб забезпечити необхідну міцність деталі".

Розробка велася в умовах повної таємності, всі роботи співробітники проводили своїми силами.Розроблений  прототип був протестований на всіх профільних системах і показав себе ідеально.

В компанії вже провели серію презентацій для європейських клієнтів. Реакція перевершила всі найсміливіші очікування: українське підприємство отримало замовлення на 1.5 млн одиниць універсальних з'єднувачів ViVoTech X.

Довідка:

ViVoTech за 3 роки став  №1 серед виробником з'єднувачів імпосту в Україні.

Весь бізнес компанії зосереджений навколо одного продукту, в якому його засновники намагаються досягти досконалості. На даний момент,в портфелі ViVoTech 45 артикулів для 14 брендів профільних систем, з яких 20 йдуть на експорт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини