RU

Компанія "НЕСТ" ввела в експлуатацію бізнес-центр "HILLFORT Business Mansion" p

29.09.2020, 08:30
Компанія

На правах спонсорства

В кінці серпня 2020 року Група компаній "Нерухомість Столиці" ввела в експлуатацію новий бізнес-центр класу "А" – "HILLFORT Business Mansion", який розташований за адресою вулиця Михайлівська, 12.

Об'єкт вже став знаковим не тільки для компанії "НЕСТ", але для всього історичного центру Києва, адже нових бізнес-центрів подібного класу в цій частині міста ніхто не будував понад 5 років.

"HILLFORT Business Mansion" доповнив портфоліо "НЕСТ" у сфері реновації історичного середовища – раніше девелопером були створені такі бізнес-центри як "Михайлівська, 7", "Ренесанс", "Айсберг" та інші.

Бізнес-центр "HILLFORT Business Mansion" повністю спроєктований і побудований зусиллями великої команди професіоналів "НЕСТ", яка заклала в нього поєднання архітектури Києва ХIX століття і новітніх технологій. Примітно, що його будівництво тривало всього три роки, і не дивлячись на пандемію коронавируса і загальний економічний спад, девелопер зумів реалізувати проєкт в найкоротші терміни.

Архітектура нового бізнес-центру

"HILLFORT Business Mansion" – це офісна будівля в бутикову стилі, реалізоване за принципом "healthy building". Він передбачає створення якісного офісного простору, яке сприяє підтримці і зміцненню фізичного, психологічного та соціального здоров'я людей.

Серед інших характеристик офісів в БЦ "HILLFORT Business Mansion" – найвищу якість повітря завдяки потужній тритрубній системі вентиляції та кондиціонування Daikin, а також необхідну кількість сонячного світла за рахунок правильної інсоляції офісних приміщень через двокамерні енергоефективні вікна SCHUCO.

Реновація будинку в історичному середовищі завжди зобов'язує забудовника ретельно підійти до розробки концепції та архітектурної айдентики. Саме тому зовнішній вигляд БЦ виконаний в стилістиці Києва XIX століття, але в сучасному прочитанні: чіткі лінії фасадів, арочні вікна, спокійні, світлі відтінки фасаду.

"HILLFORT Business Mansion" є першим київським бізнес-центром у форматі "бізнес-маєток", який не тільки ідеально вписався в існуючий урбаністичний ландшафт, а й доповнив його, ставши новою містобудівною домінантою району. Завдяки невисокій поверховості, будівля не є вищою над сусідніми, а залишається пропорційним навколишнього будівництва.

Концепція HILLFORT Business Mansion

"HILLFORT Business Mansion" – це офісна будівля класу "А" нового зразка з насиченим соціальним середовищем, яка розташовує до неформальних комунікацій.

Загальна площа бізнес-центру становить близько 14 000 м.кв., серед його "родзинок" – панорамна лаунж-зона на шостому поверсі для всіх співробітників бізнес-центру, де буде agile-простір на відкритому повітрі.

На кожному поверсі також будуть відкриті тераси і просторі балкони з панорамними видами на центр міста для неформального спілкування в перервах між роботою.

Місцезнаходження: де знаходиться БЦ "HILLFORT Business Mansion"

Розташування "HILLFORT Business Mansion" можна вважати більш ніж вдалим: забудову поблизу Майдану Незалежності відрізняє різнопланова інфраструктура і відмінна транспортна доступність. Від нового бізнес-центру в 5 хвилинах ходьби – станція метро "Майдан Незалежності", в 10 хвилинах – "Хрещатик".

"Кредо компанії "НЕСТ"- створення об'єктів нерухомості високого класу в центральній частині міста. При цьому ми приділяємо велику увагу збереженню і поліпшенню зовнішнього вигляду історичної частини Києва. На цей час в розробці у нас кілька знакових проєктів на вулицях Пушкінська і Стрілецька, які стануть гідним продовженням реалізації стратегії компанії", – зазначив Генеральний директор компанії "НЕСТ" Олексій Полетуха.

Незважаючи на те, що бізнес-центр тільки недавно був введений експлуатацію, він вже не один раз був відзначений експертами ринку нерухомості та отримав кілька престижних нагород: "HILLFORT Business Mansion" став лауреатом премії iBuild 2019 (в номінації "Відкриття року – Кращий проєкт реновації історичного середовища"), а також CP AWARDS 2020 (в номінації "Проєкт комерційної нерухомості – бізнес-центр").

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини