Компанія Мілоан запропонувала клієнтам погашення позик в відділенні "Нова Пошта" p

18.06.2020, 17:53
Компанія Мілоан запропонувала клієнтам погашення позик в відділенні

На правах спонсорства

Кредит Мілоан тепер можна оплатити готівкою через сервіс NovaPay. Це платіжна система, яка була запущена групою "Нова пошта" в 2014 році. За весь період існування вона зарекомендувала себе як надійний і зручний сервіс, здатний швидко обробляти розрахункові операції.

Щоб оплатити швидкий кредит від Miloan, досить продиктувати співробітнику відділення "Нова Пошта" номер договору. Гроші зараховуються миттєво.

Як погасити кредит через NovaPay?

У відділенні "Нова Пошта" здійснити оплату по кредиту Мілоан можна за 5 хвилин.

Завітайте до найближчого відділення

NovaPay працює у всіх відділеннях "Нова Пошта". Виберіть те, що розташоване поблизу вашого будинку або офісу. Зорієнтуватися допоможе карта, розміщена на сайті поштового оператора.

Вкажіть назву МФО

Оператор "Нова Пошта" попросить вас назвати МФО, в якому був оформлений кредит. Повна назва Мілоан — "MILOAN (Погашення кредитів)".

Якщо виникнуть труднощі з пошуком, спробуйте вказати назву іншою мовою. Можна використовувати такі варіанти: Мілоан, Miloan, Мілоан.

Продиктуйте номер договору

Щоб було зручно, перед виходом з дому випишіть номер кредитної угоди на окремий аркуш паперу, або збережіть у телефоні. Знайти номер договору можна, авторизувавшись на сайті Miloan. 

Підтвердіть інформацію

Потрібно вказати ПІБ та номер мобільного. Сума боргу зазвичай стає видно відразу після входу в систему. Паспорта та ІПН пред'являти не потрібно.

Здійсніть оплату

Оплатити кредит через NovaPay поки можна тільки готівкою. Оплата може бути повною або частковою. Після передачі грошей співробітник відділення видасть вам чек. Після цього на телефон прийде СМС з підтвердженням оплати.

З появою NovaPay вам не доведеться вистоювати чергу в банку, шукати термінал, щоб погасити кредит готівкою. У відділенні "Нова Пошта" оплата здійснюється простіше і швидше.

Як ще можна повернути позику Miloan?

Крім сервісу NovaPay повернути позику Miloan можна наступним чином:

  • карткою після переходу в особистий кабінет;
  • онлайн без входу в обліковий запис (з сайту Мілоан ви перейдете на сторінку банку, де потрібно буде самостійно ввести реквізити для оплати);
  • за допомогою терміналів самообслуговування;
  • через онлайн-банкінг Приват24;
  • у відділенні будь-якого банку.

Для оплати знадобиться номер договору, ІПН, номер мобільного. Якщо ви не можете повернути всю суму до кінця терміну кредитного договору, підключіть пролонгацію. Після сплати відсотків ви зможете користуватися позикою ще 3, 7 або 15 днів.

Нагадаємо, що швидкий кредит від Miloan можна оформити в онлайн-режимі 24/7. При першому зверненні можна отримати до 12 000 гривень під 0,01% в день. Для постійних клієнтів сума збільшується. Користуватися коштами можна протягом 30 днів. Щоб зробити свої послуги ще більш вигідними, Мілоан регулярно проводить акції та розіграші цінних призів

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина