Кернел став лідером рейтингу Sustainable Ukraine p

22.01.2020, 15:59
Кернел став лідером рейтингу Sustainable Ukraine - Фото

Проект Sustainable Ukraine оцінює та порівнює якість корпоративного управління в компаніях, їх здатність забезпечувати сталий розвиток бізнесу

На правах спонсорства

Кернел – у ТОП-3 переможців першого рейтингу корпоративної стійкості українського бізнесу Sustainable Ukraine. За результатами оцінки експертної комісії Кернел присвоєно рівень «АА» – «Дуже високий рейтинг корпоративної стійкості».

Проект Sustainable Ukraine, ініційований консалтинговою компанією Premier Business Consulting & Communications, оцінює та порівнює якість корпоративного управління в компаніях, їх здатність забезпечувати сталий розвиток бізнесу і країни та позитивно впливати на суспільство. Під час комплексного дослідження експертна комісія провела оцінювання українського бізнесу одразу за кількома напрямами. Кернел став одним із беззаперечних лідерів у більшості з них. Зокрема, високих результатів компанія досягла в корпоративному управлінні, фінансово-економічній, екологічній та соціальній сферах.

«Рейтинг Sustainable Ukraine формує новий етап розвитку відповідального бізнесу в Україні. Це додатковий інструмент, який дозволяє оцінити, наскільки компанія відповідає міжнародним стандартам та вимогам сталого розвитку, – коментує Євген Осипов, CEO Кернел. – Кернел займає не тільки лідируючі позиції в українському АПК, а вже давно є флагманом серед всіх вітчизняних компаній, що підтверджено безліччю показників, незалежних оцінок та рейтингів.

Відтак ми усвідомлюємо свою роль у формуванні культури ведення бізнесу в Україні. Окрім того, що Кернел є прикладом побудови сталої, відповідальної та високоефективної компанії, ми добровільно беремо на себе зобов'язання понад тих, що вже передбачені чинним законодавством, зокрема сплата податків. Наші соціальні ініціативи в рівній мірі спрямовані і на корпоративну підтримку співробітників компанії, і на вирішення суспільних проблем, актуальних для регіонів присутності Кернел. Принципи сталого розвитку та соціальної відповідальності задекларовані в Корпоративному кодексі компанії і передбачають мінімізацію використання енергоресурсів, дбайливу обробку землі, ретельний контроль якості продукції, а також створення комфортних і безпечних умов праці для персоналу, надання широких можливостей для навчання і професійного розвитку».

За підсумками 2019 року до рейтингу Sustainable Ukraine потрапили компанії, які входять до 250 найбільших платників податків України. Зокрема високий рівень корпоративної стійкості, окрім Кернел, присвоєно також компаніям «Енергоатом», «Укргідроенерго», «Coca Cola Ukraine», Метінвест, ДТЕК та ін.

Динаміка розвитку ключових гравців українського бізнесу відтепер оцінюватиметься щороку. Глобальна мета рейтингу полягає в стимулюванні позитивних змін у бізнес-середовищі і, відповідно, в країні, а також у посиленні зростання конкурентоздатності та привабливості соціально відповідальної ділової поведінки компаній.

Нагадаємо, у 2019 році Кернел став найкращим роботодавцем серед аграрних компаній України та одним із лідерів ТОП-20 найбільш соціально відповідальних представників бізнесу. Крім того, благодійний фонд компанії «Разом з Кернел» переміг у національному конкурсі «Благодійна Україна».

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить