Kasta дозволяє платити з посмішкою у всіх відділеннях KastaPost p

23.05.2019, 10:41
Kasta дозволяє платити з посмішкою у всіх відділеннях KastaPost - Фото

Відтепер всі клієнти мають можливість швидко оплатити тільки ті товари, які їм підійшли після примірки у будь-якому з відділень KastaPost

На правах реклами

Компанія Kasta вже не перший рік старанно втілює в життя свою головну місію - дивувати клієнтів, впроваджуючи нові технології та роблячи онлайн-шопінг швидким, безпечним та максимально зручним. Результат - онлайн-маркетплейс впевнено утримує національне лідерство у категорії “Одяг та взуття”, не зупиняючись при цьому у своєму інноваційному розвитку. Новим етапом цього руху став запуск KastaID - інструменту, який дає можливість оплачувати покупки за допомогою біометрії обличчя.

Відтепер всі клієнти мають можливість швидко оплатити тільки ті товари, які їм підійшли після примірки у будь-якому з відділень KastaPost, а їх в Україні вже 104. Більше того, здійснити оплату можна просто посміхнувшись на камеру. Звісно, що для цього треба мати встановлений мобільний додаток Kasta.ua, бути учасником програми лояльності KastaBlack та підключити до додатку свою банківську картку для здійснення платежів. Далі вже справа техніки.

Новий сервіс максимально покращує користувацький досвід для покупців сайту. Та мінімізує ті випадки, коли клієнт може не вгадати з фасоном чи розміром. Пришвидшується завдяки KastaID і робота у відділеннях. Адже тепер система може сама визначити особу клієнта та дати сигнал працівникам, щоб ті винесли зі складу потрібне замовлення.

Підключити можливість подібної оплати дуже просто - треба зареєструватись у додатку Kasta.ua, надати свої персональні дані, завантажити фотографію і підключити банківську картку, з якої будуть списуватись автоматичні платежі. Також слід мати активовану місячну або річну підписку на послугу KastaBlack. Після чого сервіс можна використовувати для оплат попередньо замовлених товарів.


Функція автоматичного розпізнавання обличчя на базі технології Amazon Rekognition дає можливість масштабувати дану послугу по всій національній мережі відділень KastaPost. Amazon Rekognition заснована на перевіреній технології глибокого навчання, яка добре маштабується та була розроблена експертами Amazon в області комп'ютерного зору для щоденного аналізу мільярдів зображень і відео. Таке нововведення компанії Kasta допомагає ще більше вдосконалити досвід покупок клієнтів Kasta в Інтернеті, зняти бар'єр страху помилки з розміром і дати можливість часткової оплати замовлення (тільки за ті речі, які підійшли).

Впровадження цієї технології, на думку генерального директора Kasta Андрія Логвина, дозволяє з часом запровадити повну автоматизацію платежів за рахунок біоідентифікації. Коли кожен клієнт онлайн-платформи оплачуватиме товари навіть не беручи з дому гаманець чи мобільний телефон. Погодьтесь, що це максимально зручно і навіть трохи схоже на сцену з фантастичного фільму.

Однак це справжня реальність, яка вже зараз доступна для українців завдяки партнерському проекту Kasta, компанії Visa та Приватбанку. В результаті, KastaID став першим справді масовим сервісом біометричної оплати покупок в країні.

Впровадивши цю технологію Kasta ще раз підтвердила готовність втілювати у життя свою місію - приємно дивувати своїх клієнтів та змінювати шопінг в онлайні на краще. Поступово наближуючи майбутнє, в якому для покупок взагалі не буде потрібна готівка. До речі, як стверджують світові експерти, це тільки позитивно вплине на розвиток міст та покращення рівня життя в них. Адже коли ви автоматизовуєте свої платежі та розрахунки, це економить вам час. Який, в свою чергу, можна використати для власних справ.

І це реальність, яка вже можлива сьогодні завдяки Kasta та KastaID. Приєднуйтесь!

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий