Калинівський машинобудівний завод - сучасні ємності TankSys® p

21.09.2018, 11:00
Калинівський машинобудівний завод - сучасні ємності TankSys® - Фото
Ємності для вина

Ємності виготовляють в різних варіантах виконання, комплектують додатковим устаткуванням

На правах реклами

Вже понад 30 років одним з напрямків діяльності провідного машинобудівного підприємства ПрАТ «Калинівський машзавод» є розробка, виготовлення та монтаж ємностей TankSys® з нержавіючої сталі різноманітного технологічного призначення об’ємом до 150 м3, які широко використовуються в молочній, пивній, фармакологічній та хімічній промисловості, виробництві фруктових та овочевих соків, виноробній галузі.

Ємності виготовляють в різних варіантах виконання, комплектують додатковим устаткуванням, мішалками різних типів, рубашками нагріву або охолодження, засобами автоматичного керування процесами.

Для підвищення якості продукції, було прийнято рішення про придбання та впровадження у виробництво сучасного обладнання для автоматичного зварювання нержавіючої сталі та закатки днищ. Внутрішню поверхню ємностей полірують і перевіряють спеціальними приладами по класу шорсткості Ra 0,8. Сертифіковано систему управління якістю, що відповідає вимогам стандарту ІSO 9001:2015.

Додаткова інформація про ємності TankSys® та інше обладнання, виробництва ПрАТ «Калинівський машзавод», представлена на офіційному сайті – kmbp.com.ua.

Запрошуємо відвідати наше підприємство.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов