Jobmix.net: новий сайт, де можна розміщувати вакансії p

06.05.2020, 08:00
Jobmix.net: новий сайт, де можна розміщувати вакансії - Фото
Работа, образование

Щодня на сайті публікуються сотні нових резюме професіоналів і фахівців

На правах спонсорства

Відкрився новий ресурс з пошуку роботи — Jobmix.net. Розробники сайту поставили за мету створити базу якісних резюме, за допомогою вимогливої модерації та покрокової підтримки шукачів. Структура і підхід сайту орієнтовані на результативний пошук співробітників і зручну взаємодію з кандидатами.

Зараз йде посилена кампанія по залученню нових користувачів на сайт. Щодня на сайті публікуються сотні нових резюме професіоналів і фахівців. Запустився конкурс серед авторів резюме, який стимулює приплив нових шукачів. Користувачі створюють резюме, які більш деталізовані і адаптовані під потреби роботодавців. Кожне резюме проходить глибоку модерацію, тому на сайті публікуються тільки перевірені анкети претендентів.

Кожен новий роботодавець отримує одне безкоштовне розміщення вакансії, щоб познайомитися з перевагами і можливостями сайту. Крім цього, на Jobmix.net медичні, фармацевтичні та державні організації можуть безкоштовно розміщувати вакансії до кінця червня. Цікаві та актуальні вакансії будуть просувати по соцмережах і у телеграм каналі.

РОЗМІСТИТИ БЕЗКОШТОВНО ВАКАНСІЮ

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы