Jobla.co зробило пошук роботи в ІТ автоматичним p

12.12.2019, 09:00
Jobla.co зробило пошук роботи в ІТ автоматичним - Фото

На правах реклами

Платформа Jobla.co з’явилась на ринку job-сайтів України не так давно — в липні 2019 року. Не дивлячись на молодість продукту, сайт вже встиг довести свою ефективність — понад 30 тисяч активних кандидатів та сотні вакансій включаючи запити компаній із Топ-50 за рейтингом DOU. За словами команди проекту — це успіх, але не привід розслаблятись.

Мета Jobla.coзробити процес рекрутингу максимально простим та комфортним для обох сторін — кандидатів і рекрутерів. Вивчення болю та складностей аудиторії дало розуміння того, якою має бути платформа та які проблеми вона має вирішувати. Саме тому сайт абсолютно анонімний, а кандидат сам приймає рішення, якому рекрутеру відкрити свої контакти. Це захищає кандидата від нерелевантних дзвінків та повідомлень, а це — біль кожного айтішника.

У “Джоблако” впевнені, що пошук роботи має бути максимально легким та НЕ займати по кілька годин на день. Для платформи була розроблена автоматична система матчингу, тобто підбору співпадінь “кандидат/вакансія”. Процес дещо нагадує Tinder. Система автоматично підбирає вакансії на основі таких ключових даних, як спеціалізація, досвід, очікування щодо заробітної плати, тип компанії (продукт, аутсорс, аутстаф), локації тощо. На виході кандидат бачить в своєму профілі список вакансій, які максимально відповідають його компетенції та побажанням.

Додатковою цінністю для кандидатів команда сайту вважає можливість отримати welcome-бонус у розмірі 10% від першої зарплати. Бонус застосовується кожного разу, коли кандидат приймає оффер на платформі. А для того, щоб мотивувати кожного допомагати друзям, які шукають роботу — Jobla.co розробило програму заохочення, яка описана в профілі кожного користувача.

Алгоритм підбору дає рекрутеру можливість не витрачати свій недешевий час на перегляд десятків кандидатів. Всі релевантні спеціалісти відображаються в профілі рекрутера. Тобто можно з кращих обрати найкращих та почати спілкування, якщо кандидати справді зацікавлені в пропозиції та готові відкрити свої контакти.

Jobla.co — максимально лояльний job-сайт. Розміщувати вакансії можно безкоштовно та в необмеженій кількості. На одній із сторінок сайту сказано, що комісія складає 20% від першої зарплати успішно найнятого кандидата. Наймати молодих спеціалістів рівня junior можно безкоштовно. Так “Джоблако” мотивує компанії звертати увагу на тих, хто лише починає свою кар'єру в ІТ. Як повідомляє команда сайту  в 21 столітті важливо бути максимально гнучким, тому умови співпраці обговорюються з кожною компанією індивідуально.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского