ЖК «City Park»: Суд скасував арешт земельної ділянки в Ірпені p

06.12.2019, 12:00
ЖК «City Park»: Суд скасував арешт земельної ділянки в Ірпені - Фото

Відповідне рішення винесла колегія суддів Київського апеляційного суду

На правах реклами

Як стало відомо з офіційної заяви на сайті Будівельної Групи “Синергія”, компанія домоглась зняття арешту із земельної ділянки з кадастровим номером 3210900000:01:177:0005, де ведеться будівництво ЖК “City Park” в м. Ірпінь, Київської області. Відповідне рішення винесла колегія суддів Київського апеляційного суду, визнавши дане обтяження незаконним та скасувавши його без права на оскарження.

20 листопада 2019 року, Ірпінський міський суд наклав арешт на вказані земельні ділянки загальною площею 3,5 га на підставі клопотання прокурора Ірпінського відділення Києво-Святошинської прокуратури Київської області Пшика Р.М. 

25 листопада представники Будівельної Групи “Синергія” подали апеляційну скаргу щодо зняття відповідного обтяження із земельної ділянки, оскільки її використання під багатоквартирну забудову не суперечить визначеному цільовому призначенню та відповідає Законодавству України.

“Завдяки зусиллям юристів Будівельної Групи “Синергія”, а також підтримці інвесторів ЖК “City Park”, що забезпечили відкритість та прозорість судового засідання, колегія суддів Київського апеляційного суду своїм рішенням визнала дане обтяження, у вигляді арешту, незаконним та скасувала його без права на оскарження”, — йдеться у новині на офіційному сайті Будівельної Групи “Синергія”. 

Раніше Будівельна Група “Синергія” повідомила про інформаційну атаку на компанію в ЗМІ, у якій використовувалась неправдива та необґрунтована інформація, з метою нанесення шкоди діловій репутації компанії, її представникам, а також введення в оману інвесторів та клієнтів забудовника. 

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами