ЖК «Чайка»: рейдерські атаки не зупинять будівництво p

23.11.2018, 17:27
ЖК «Чайка»: рейдерські атаки не зупинять будівництво - Фото

Ккеруючий власник девелоперської компанії «ОМОКС» Олексій Кулагін – про спроби рейдерського захоплення забудовника

На правах реклами

На сьогоднішній день в ЗМІ з'явилися неправдиві звинувачення на адресу керуючого власника девелоперської компанії "ОМОКС" Кулагіна Олексія Володимировича - забудовника житлового комплексу "Чайка".

6 листопада 2018 у 12:00 у конференц-залі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему «Спроба рейдерської атаки найбільшого забудовника ТОВ "ОМОКС". Схема. Учасники. Виконавці».

Під час конференції Олексій Володимирович розповів про ситуацію, яка в даний момент виникла навколо компанії "ОМОКС", а саме про спроби рейдерського захоплення і блокування роботи підприємства. Він пояснив схему такої атаки, назвавши учасників і виконавців.

https://interfax.com.ua/news/economic/543137.html

За період існування компанії це вже третя спроба рейдерського захоплення, але перемога завжди на боці правди!

Чому ж рейдери так активно рвуться захопити компанію?

Житловий Комплекс "Чайка" - це базовий проект, який забезпечив весь населений пункт Чайка інженерною інфраструктурою, яка розрахована на забезпечення розвитку 300-тисячного міста. Зараз забудовано лише 20% земель даного населеного пункту. Компанія дуже приваблива, оскільки володіє технічними ресурсами і можливостями для забудови всієї Чайки.

Що стосується звинувачень Олексія Володимировича в псевдо - рейдерстві по типу схеми Еліта-Центру.

Житловий комплекс Чайка за 13 річну історію налічує 33 введених в експлуатацію житлових будинки, де проживає понад 4 000 сімей. І щороку забудовник - девелоперська компанія "ОМОКС" здає в експлуатацію нові будинки.

16 листопада 2018 року Кулагін Олексій Володимирович в студії «Обозревателя» на програмі «The guest» дав докладне інтерв'ю, і відповів на всі питання і прокоментував фейкові звинувачення.

https://www.obozrevatel.com/crime/aleksej-kulagin.htm

Олексій Кулагін закінчив інтерв'ю, зобов'язуючись виконати свої обіцянки перед інвесторами і закликаючи забудовників не вести переговорів з рейдерами.:

«Ми доб'ємося, щоб ця ситуація вирішилася в руслі закону. Нікому не варто турбуватися про те, що компанія "ОМОКС" не виконає своїх зобов'язань. Ми не прагнемо крові, ми жадаємо поваги до всіх, хто веде чесний бізнес в цій країні. Я закликаю всіх забудовників не вести переговорів з рейдерами, не піддаватися на шантаж».

Незважаючи на конфліктну і складну ситуацію, штучно створену навколо ЖК / Чайка \, девелоперська компанія "ОМОКС" продовжує якісно і сумлінно виконувати свою роботу. А формат обслуговування п'ять років поспіль визнається кращим форматом обслуговування житлових масивів. Сам же житловий комплекс / Чайка \ протягом 13 років визнається найкращою комплексної забудовою України, що підтверджує чергова нагорода «Кращий житловий масив - 2018», отримана 16 листопада 2018 року на урочистій церемонії VI Всеукраїнської будівельної премії IBuild!

https://ru.tsn.ua/ukrayina/opredelen-luchshiy-zhiloy-massiv-2018-v-ukraine-1253562.html

посилання на сайт: ЖК "ЧАЙКА"

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?