IZOLYATSIA та BigMedia оголошують конкурс для українських митців pr

10.10.2018, 10:05
IZOLYATSIA та BigMedia оголошують конкурс для українських митців - Фото

Мета конкурсу - дослідити наявний стан речей у галузі зовнішньої реклами та запропонувати його обґрунтоване художнє осмислення

На правах реклами

У рамках осмисленої та відповідальної стратегії розміщення зовнішньої реклами в місті, фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з найбільшим українським сейлс-хаусом зовнішньої реклами компанією BigMedia оголошують відкритий конкурс для українських митців на створення проекту на носіях зовнішньої реклами. Ця ініціатива продовжує серію проектів ІЗОЛЯЦІЇ у публічному просторі міста: Захоплення (2014), Суспільна угода (2016-17), Точки дотику (2018).

Мета конкурсу - конструктивно та критично дослідити наявний стан речей у галузі зовнішньої реклами та запропонувати його обґрунтоване художнє осмислення. До участі запрошуються художники, які працюють із різноманітними медіумами, але водночас розуміють, як адаптувати власне художнє висловлювання до публічного простору.

З отриманих заявок спеціальне журі відбере 5 фіналістів, які візьмуть участь у другому раунді – відкритому голосуванні. Проект-переможець буде презентовано на носіях зовнішньої реклами м. Києва (попередньо узгоджених митцем, BigMedia та ІЗОЛЯЦІЄЮ) в січні-лютому 2019.

Заявку слід подати українською або російською мовами на поштову адресу opencall@izolyatsia.org не пізніше 31 жовтня 2018 року.

Подробиці щодо конкурсу та умов участі на сайті проекту https://izolyatsia.org/billboard-art/

Довідка

ІЗОЛЯЦІЯ — це неприбуткова недержавна платформа сучасної культури, відкрита 2010 року в Донецьку (Україна). Це мультидисциплінарний культурний проект, відкритий для всіх видів творчого вираження. Це місце зустрічі для всіх, хто прагне до культурних і соціальних змін.

ІЗОЛЯЦІЯ здійснює свою діяльність у трьох взаємопов’язаних напрямах: у сфері мистецтва, освіти та проектів, пов’язаних з активізацією української креативної спільноти.

(050) 477 2620

info@izolyatsia.org, http://www.izolyatsia.org

BigMedia – найбільша агенція з продажу зовнішньої реклами в Україні, існує на ринку з 2005 року. Входить до складу найбільшого в Україні ooh-холдингу BigBoard/JCDecaux. Надає повний спектр послуг з реалізаціїрекламних кампаній у зовнішній рекламі. BigMedia здійснює продаж найбільшої в Україні мережі рекламних носіїв, яка нараховує близько 9 тис. площин.

(067) 406-21-01

press@bigboard.ua, www.bigmedia.ua

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих