RU

izibank знизив кредитну ставку для клієнтів p

23.10.2020, 17:25
izibank знизив кредитну ставку для клієнтів - Фото

На правах спонсорства

Нещодавно izibank знизив кредитну відсоткову ставку і тепер це одна із найбільш вигідних кредитних пропозицій на українському ринку.

"Якщо говорити про кредитні умови, то ми прийняли рішення про зміну відсоткової ставки з 3,6% до 3,08% на місяць. Це є ще одним  наших кроком до створення найбільш вигідних банківських тарифів для клієнтів. Окрім того, до 72 днів клієнт може користуватись кредитним лімітом в пільговому періоді, не сплачуючи жодних комісій", – розповідає Анна Тігіпко.

Так, з відсотковою ставкою 3,08% на місяць, пільговим періодом до 72 днів, кредитним лімітом до 200 000 грн і враховуючи, що пільговий період поширюється на усі без виключення операції за карткою – на сьогодні izibank надає найбільш вигідну кредитну пропозицію для клієнтів серед усіх українських банків.

izibank – це новий мобільний банк, що у вересні цього року запустився в режимі бета-тестування. Вже в першому релізі мобільний додаток включає  аналітику витрат, шаблони платежів, віртуальні валютні картки, обмін валют, відкриття депозитів – всього понад 25 сервісів та продуктів. Також за більшістю операцій, наприклад перекази на картки інших банків, поповнення картки та мобільного, оплату комунальних платежів тощо – відсутні комісії.

 

Про проєкт

izibank – легкий мобільний банк – фінтех-проєкт, створений спільно з групою ТАС.  izibank – банк без відділень. Вся взаємодія з клієнтом відбувається через мобільний додаток та службу підтримки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини