ІВЕЗ: Ефективність застосування ВЕЗ та ТПР в Україні p

29.12.2018, 15:52
ІВЕЗ: Ефективність застосування ВЕЗ та ТПР в Україні - Фото

За словами директора Інституту Павла Климця в Україні назріла необхідність відновити використання таких спеціальних інструментів як СЕЗ та ТПР

На правах реклами

Інститут вільних економічних зон зробив власну аналітику щодо ефективності застосування таких інструментів для розвитку економіки як ВЕЗ та ТПР в Україні.

«Запропонований Інститутом аналіз показників діяльності ВЕЗ (вільні економічні зони) та ТПР (території пріоритетного розвитку) ґрунтується на отриманих від МЕРТ (Міністерство економічного розвитку та торгівлі) показниках діяльності за 1997-2010 роки та показниках, які містяться у статистичних бюлетенях «Надходження та освоєння інвестицій у спеціальних (вільних) економічних зонах та на територіях пріоритетного розвитку України за інвестиційними проектами» - зазначається у повідомленні від Інституту.

За словами директора Інституту Павла Климця в Україні вже давно назріла необхідність відновити використання таких спеціальних інструментів як СЕЗ та ТПР для залучення інвестицій, створення нових підприємств, робочих міст, соціально-економічного розвитку регіонів.

«За умови врахування недоліків функціонування окремих територій доцільно розглянути питання подовження термінів існування чинних ВЕЗ та ТПР із відновленням пільгових режимів діяльності (враховуючи сучасну ситуацію), створення нових СЕЗ з використанням досвіду Польщі, Туреччини, Китаю, Південної Кореї, Об’єднаних Арабських Еміратів та інших країн – говорить Павло Климець .

Ознайомитися з аналітикою в повному обсязі можна на сторінці Інституту у Фейсбуці.

https://www.facebook.com/779766255687762/posts/824695121194875/

Довідка: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ ВІЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗОН" зареєстрована 10.07.2018 року за адресою: 03067, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 53А.

Директором ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ІНСТИТУТ ВІЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗОН» призначено Климця П.А. згідно Статуту.

Метою (цілями) діяльності Організації є сприяння створенню та розвитку спеціальних (вільних) економічних зон у регіонах України, покращення інвестиційного клімату, активізація процесів, спрямованих на економічний підйом, розвиток технологічного, виробничого, екологічного, фінансового, промислового потенціалу України, укріплення місцевого самоврядування та розвиток територіальних громад, а також задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, культурних та інших спільних інтересів своїх членів.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов