iPay.ua запустили послугу грошові перекази з Європи в Україну p

14.01.2019, 15:10
iPay.ua запустили послугу грошові перекази з Європи в Україну - Фото

Новий сервіс надає можливість здійснювати грошові перекази онлайн за картками Mastercard будь-якого європейського банку на картки українських банків

На правах реклами

Сервіс онлайн платежів iPay.ua в партнерстві з Mastercard і провайдером платіжних послуг Fenige (Польща) запустили послугу грошових переказів з картки на картку з будь-якої країни Європи в Україну. Користувачі карток Mastercard, випущених європейськими банками, тепер можуть зробити онлайн переказнапряму, лише за кілька секунд, на картку Mastercard будь-якого банку України, із зарахуванням коштів на картку одержувача протягом однієї хвилини.

Наразі сервіс дає можливість надсилати гроші в таких валютах як євро, долар США, британський фунт стерлінгів і польський злотий, а отримувати — в гривні, євро та доларах США. Розмір переказу може складати від 1 до 1000 євро на день, але не більше 5000 євро на місяць.

Комісія переказу становитьлише 2% + 1 євро від суми переказу з урахуванням курсу конвертації валют і стягується тільки з відправника коштів. При цьому користувач послуги має можливість миттєво побачити на сайті всю необхідну інформацію про курс обміну валют, розрахунок комісії платежу, суму в еквіваленті валюти, в якій кошти будуть отримані в Україні, а також фінальну суму, яку необхідно сплатити з урахуванням комісії.

Здійснити переказ можна на сторінці послуги «Переказ грошей з Європи в Україну» з комп'ютера, смартфона чи іншого пристрою. Для проведення транзакції достатньо вказати бажану суму переказу, номер картки відправника та картки одержувача, фізичну адресу відправника, а також адреси електронної пошти відправника та одержувача для отримання інформації про результати проведення транзакції.

«Усе більше українців працюють в Європі, зокрема, в Польщі, Чехії та Німеччині, і водночас віддають перевагу перевезенню готівки з Європи в Україну, хоча це небезпечно тавимагає багато часу. Найчастіше це пов'язано з небажанням сплачувати високі комісії за перекази, а також з бюрократією. Новий сервіс, який ми запустили разом із партнерами, пропонує вирішення цих питань. Він максимально доступний комісія в середньому вдвічі меншазапослуги глобальних операторів грошових переказів, водночасвін максимально простий та безпечний,і не передбачає відвідування банківських відділень та заповнення паперів», зазначив Євген Веліканов, керівник сервісу онлайн платежів iPay.ua.

«Грошові перекази один із найбільш затребуваних сервісів на українському ринку і за його межами. Тільки всередині країни обсяг грошових переказів з карткамиMastercardзріс у 2,5 рази за останній рік. Наше нове рішення відкриває для користувачів картокMastercard нові можливості у сфері міжнародних грошових переказів: воно звільняє від необхідності перевозити готівку із-зазакордону, що особливо актуально для мільйонів українців, які працюють за межами України», зазначила Наталія Кангіна, керівник напряму digital продуктів MastercardEurope SA в Україні.

Ознайомитися з послугою та зробити переказ коштів можна на сторінці послуги за посиланням.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии