RU

Інвестиції, нерухомість, податки за кордоном – Migronis Freedom Conference p

07.05.2020, 14:29
Інвестиції, нерухомість, податки за кордоном – Migronis Freedom Conference - Фото

На правах спонсорства

14-15 травня 2020 року відбудеться перша онлайн-конференція для тих, хто хоче розширити свої кордони у житті, бізнесі та освіті, отримати посвідку на постійне проживання (ППП) або громадянство США, Карибського басейну та Европи. Migronis Freedom Conference Online – не концерт професорських лекцій, а готові рішення та дискусійна панель зі спікерами з 15 країн світу.

Протягом двох днів експерти конференції відповідатимуть на такі питання:

- Як та у що інвестувати, аби отримати посвідку на постійне проживання або паспорт іншої держави.

- Як структурувати приватний капітал, щоб зменшити податковий натиск на бізнес.

- Де краще вчитися. Тенденції освіти за кордоном.

- Пологи за кордоном. Як отримати зарубіжне громадянство для дитини.

- Португалія, Кіпр чи Карибські країни? Переваги та можливості державних імміграційних програм.

Організатор Migronis Freedom Conference Online – міжнародна компанія Migronis, яка вже більше восьми років успішно допомагає отримати громадянство і посвідку на постійне проживання шляхом інвестування. Клієнтам компанії доступні кейси в Європі, США, країнах Карибського басейну.

Учасники конференції гарантовано дізнаються відповіді на такі питання: як правильно обрати країну для імміграції, платити майже 0% податків, придбати нерухомість та забезпечити сім'ю кращим майбутнім.

На ваші питання відповідатимуть експерти з: імміграції, податків, нерухомості, освіти та пологів за кордоном. Серед спікерів з нерухомості – посол Гренади Олег Фірер, імміграційний адвокат в США Наталія Полухтін, голова програми громадянства за інвестиції Сент-Люсії Нестор Альфред, засновник компанії Migronis Анатолій Лєтаєв і інші експерти.

Про те, як структурувати приватний капітал, розкажуть партнер Ernst & Young Антон Іонов, консультант Сергій Молібог та інші. Поради з купівлі нерухомості за кордоном і отримання посвідки на постійне проживання надасть експерт з імміграційних програм Португалії, Іспанії, Греції та Мальти – Гульнара Саліхова та засновник компанії з нерухомості в Португалії Іван Ярінковский.

Ознайомитись з програмою Migronis Freedom Conference Online і зареєструватись можна за посиланням. Доступні такі формати участі: стартовий, основний і бізнес. Найбільше можливостей відкриває бізнес-формат, адже надає змогу ставити  запитання будь-якому спікеру. Все, що необхідно для участі в конференції, – зареєструватися, оплатити обраний вами пакет і мати доступ до інтернету.

Дізнатися більше кейсів з релокейту до різних країн, інвестування, освіти, та життя за кордоном можна на сторінці засновника компанії Migronis Анатолія Лєтаєва у Facebook.

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини