RU

Хмарний сервіс Zadarma допоможе контролювати продажі за допомогою мовної аналітики p

24.12.2020, 19:15
Хмарний сервіс Zadarma допоможе контролювати продажі за допомогою мовної аналітики - Фото

На правах спонсорства

Хоча зараз всі обіцяють кінець голосовому спілкуванню, воно до цих пір вважається одним з кращих способів зв'язку з покупцями. Тому для будь-якого бізнесу, який розмовляє з клієнтами, важливим є контроль за якістю роботи менеджерів і операторів.

Сучасні технології дозволили зробити цей процес автоматичним і зручним. Домогтися цього дозволив новий функціонал сервісу хмарної телефонії Zadarma через аналіз голосових переговорів.

У чому полягає суть сервісу?

Сервіс мовної аналітики і розпізнавання голосу дасть можливість кожному автоматизувати переклад записаної розмови в текст і подальшу аналітику тексту за кількома параметрами. До таких параметрів можуть належати: мовчання, перебивання, відсоток мовлення клієнта по відношенню до мови оператора, загальна оцінка розмови. Плюс інструмент вміє шукати в розмови ключові слова із запропонованих або створених словників. Це можна використовувати як для пошуку стоп-фраз (які не можна використовувати), так і для пошуку обов'язкових слів. Таким чином можна перевіряти виконання скриптів або ж навпаки, реагувати на невдоволення клієнтів або на непрофесіоналізм ваших менеджерів.

Всі записи доступні в особистому кабінеті, там можна знайти і як аудіо, так і текстовий варіант розмови. Не потрібно слухати кожну розмову, і звертати увагу на дзвінки, які підходять за деякими параметрами. Крім того, завдяки такому інструменту аналітики можна вибудувати систему преміювання, адже кожна розмова оцінюється за п'ятибальною шкалою.

Ключі в промові

В першу чергу сервіси голосової аналітики потрібні саме для відстеження ключових слів. Для цього є корисна функція, яка дозволяє вибрати тільки один з каналів, щоб точніше проаналізувати аудіо. Тобто, ви можете аналізувати мову клієнта, мову менеджера або розмову повністю.

Гнучка система дозволить вам самостійно вирішити, яка функція для вас важливіша. Наприклад, ви можете оцінити ступінь впевненості співробітника (для цього використовуються ключі "не знаю, не впевнений"), так і перевірити на відповідність скриптів (створення заявки, подяку в кінці). А адже ще можна багато корисного дізнатися від клієнта. Якщо з їх боку часто зустрічаються фрази, на кшталт "Ви пропадаєте", "Чую перешкоди" і.т.д., значить потрібно розібратися з якістю зв'язку.

Скільки потрібно заплатити і як підключити?

Підключення інструменту відбувається абсолютно безкоштовно. Оплата проводиться тільки за фактом розпізнаних хвилин.

На честь запуску інструменту сервіс телефонії Zadarma дає кожному безкоштовний пакет хвилин для розпізнавання в залежності від тарифу:

Стандарт – 100 безкоштовних хвилин (актуально до 15 Січня)

Офіс – 500 безкоштовних хвилин (Після 15 Січня залишиться тільки 100)

Корпорація – 1000 безкоштовних хвилин (Після 15 Січня залишиться тільки 200)

Приєднатися до сервісу дуже легко. Для цього потрібно:

  • Пройти реєстрацію в сервісі;
  • Включити безкоштовну АТС і підключити віртуальний номер;
  • Включити розпізнавання мови на внутрішніх номерах АТС;
  • Встановити параметри для створення звітів у вкладці "Розпізнавання мови".

Сервіс вже налаштований і готовий виконувати свої функції. У комплекті йде безкоштовна хмарна АТС. А решті функціонал пакета, що починається з голосового меню і закінчується CRM, йде також абсолютно безкоштовно. Платіть ви тільки за вихідні дзвінки, хвилини розпізнавання і оренду телефонного номера.

Варто нагадати, що Zadarma всього місяць тому вже розповідала про більш вигідних умовах для номерів 800 в Україні. Новорічні свята стали причиною для акцій, знижок. Також на номери клієнтів компанії будуть зараховані бонуси при поповненні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини