RU

Хiaomi. Онлайн-презентація новинок 2020 року p

18.09.2020, 10:45
Хiaomi. Онлайн-презентація новинок 2020 року - Фото
Xiaomi Ukraine

На правах спонсорства

Компанія Хiaomi спільно з АЛЛО та Mastercard проведе в Україні спеціальний онлайн-івент, на якому будуть представлені новинки екосистеми Xiaomi цього року. Відеопрезентація відбудеться 22 вересня о 15:00.

Xiaomi відомі напрямком "Smart Lifestyle", зокрема, товарами та системами "розумного будинку".  На презентації "Життя в стилі Mi" компанія представить інноваційні рішення, створені, щоб зробити життя клієнтів ще комфортніше. Будуть представлені відразу кілька категорій товарів: побутова техніка, яка зробить ваш будинок чистіше і безпечніше.  Гаджети, які дадуть можливість розкрити нові грані музики, стежити за здоров'ям, бути ще активнішим у спорті та повсякденному житті.

Із тізер-зображення можна зрозуміти, які категорії товарів варто очікувати на онлайн-івенті, проте конкретні товари компанія не розголошує. Відомо, що крім товарів для "розумного будинку" будуть представлені популярні гаджети з новими функціями.  Інтернет повний чуток стосовно того, що саме приготували Хiaomi, але точно ми про це дізнаємося тільки на трансляції.

 Посилання на відеотрансляцію вже доступне:

 Так що ставте собі нагадування, не ловіть гав і будьте в курсі подій першими.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини