RU

Головні проблеми відеоспостереження - експертна думка p

28.08.2020, 10:00
Головні проблеми відеоспостереження - експертна думка - Фото

На правах спонсорства

Система відеоспостереження призначена для захисту майна, здоров'я і життя, але незалежно від ціни або надійності вона може вийти з ладу. В основних причинах некоректної роботи обладнання розберемося далі, ми виділили сім позицій, що найчастіше всього ведуть до збоїв і неполадок.

Неякісний монтаж роз'ємів

В установці роз'ємів для підключення техніки немає секретів і складних процесів, тому навіть непрофесіонал може це зробити, озброївшись викруткою, ножем для зачистки і пассатижами. Але будь-який неакуратне дію здатне порушити роботу системи відеонагляду.

Найчастіше зустрічається:

  • відсутність відеосигналу;
  • поява перешкод на зображенні;
  • чорно-біле зображення на кольоровий камері;
  • місцями картинка пропадає.

"Вилікувати" погані роз'єми можна лише радикально - переробити їх, для чого потрібно або переобжать старі коннектори, або просто поставити нові елементи.

Електромережі

Якщо неподалік від кабельної траси камери проходять дроти електромереж потужністю 220 В або 380 В, це може призвести до спотворень відеосигналу. Знайти причину, як і усунути її непросто, тому варто заздалегідь подбати про видалення від магістралей.

Для цього буде потрібно спеціальне обладнання або план розводки, якщо такий є. Уникнути наведень допоможе прокладка кабелів на відстані не менше 30 сантиметрів, а також розташування записуючого пристрою і камер далеко від електроустаткування. Якщо уникнути близькості не виходить, варто вибрати захищений кабель з обплетенням.

Недостатня потужність блоку живлення

В середньому камера споживає енергії на рівні 200-500 мА, а якщо мова йде про систему, камери з'єднуються з одним блоком. Таким чином потужність розподіляється між усіма пристроями і може виникнути її дефіцит.

Результатом стає пропадання зображення, тоді потрібно або міняти блок живлення на більш потужний, або ж додати додаткові елементи живлення. якщо досвіду в формуванні системи немає, краще звернутися до професіоналів, які зможуть підібрати готовий комплект з достатніми параметрами.

Обрив з'єднань

Кабель живлення або передачі відеосигналу може обірватися від погодних умов, наприклад, сильного вітру або навмисного пошкодження. По симптоматиці це схоже на поломку камери, але для ремонту потрібно або заміна шнура, або з'єднання місця обриву. Щоб перевірити причину відсутності сигналу, слід підключити до кабелю гарантовано робочу камеру. Якщо вона не функціонує - проблема, швидше за все, криється в комунікаціях.

Уникнути всіх перерахованих вище проблем допоможе тільки звернення до професіоналів. За адресою можна знайти компанію Укрспецмонтаж 1, яка виконує повний перелік робіт пов'язаних з відеоспостереженням, включаючи поставку якісної і перевіреної техніки, тому варто звертатися до професіоналів щоб не переживати про збої та некоректної роботи обладнання.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини